10 Temmuz akşamı Grande Gemi İşletmeciliği Kurucu Ortağı ve Filo Yöneticisi Burak Güner öncülüğünde bir araya gelen Galatasaraylı Denizciler Grubu’nun buluşmasına, Galatasaray Spor Kulübü Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Spor Yorumcusu Serdar Kelleci ve denizcilik camiasından Galatasaray’a gönül vermiş isimler katıldı.

Ural Aküzüm

Galatasaraylı denizcilerin kulüp çatısı altında daha aktif olmasını istediklerini belirten Aküzüm, bu konuda ileriye dönük çalışmalarının olduğunu söyledi. Ural Aküzüm, “Galatasaray için denizcilik çok önemli. Burak Güner kaptanımız ve diğer arkadaşlar nezdinde Galatasaraylı Denizciler Grubu’na teşekkür ediyoruz. Galatasaray Türkiye’ye denizciliği getiren bir kurumdur. Sadece yüzme değil; kürek, su topu, yelken gibi sporlarda da ilk olimpik sporcuları yetiştiren bir kulüptür. Bugün burada denizcilerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Herkes teşekkür ederim” şeklinde konuştu.  Burak Güner

İkinci el tanker fiyatları istikrarını koruyor İkinci el tanker fiyatları istikrarını koruyor

Galatasaraylı Denizciler Platformu’na öncülük eden Burak Güner de “Bu gece bizim için çok heyecanlı. İlk defa toplanıyoruz. Şubat ayında ilk toplantımızı yapacaktık ama maalesef elim deprem faciası buna engel oldu. Bu vesileyle oradaki kayıplarımızı Allahtan rahmet diliyorum. O günden bugüne geldik ve şampiyonluk da gelince dedik ki hem ilk toplantımız hem de şampiyonluk kutlaması bir arada olsun.  Güzel bir etkinlik oldu. Biz zaten sektörden birbirimiz tanıyoruz. Sadece böyle bir etkinlikte bir araya getirecek birine ihtiyaç vardı o da bana kısmet oldu. Bunun benzerleri diğer kulüplerde de var. Bizim de ana fikrimiz bir araya gelmek, network oluşturmak. Devamında da bunu dernekleştirerek kurumsal bir yapıya büründürmek.  

Geceye katılan Spor Yorumcusu Serdar Kelleci de Galatasaraylı denizcilerin kendisi için bir başka anlam taşıdığını ifade etti.

Galatasaraylı Denizciler Platformu’nun Şampiyonluk Gecesi, müzik eşliğinde devam etti. 7DENİZ

Editör: Haber Merkezi