Dijital ve kişisel hizmetleri harmanlayarak marina müşterileri için yepyeni bir deneyim yaratan ‘Marina Endüstrisi Standartlarının Yeniden Şekillendirilmesi’ projesi, iF DESIGN’da kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Hizmet Tasarımı kategorisinde ödül kazandı.

Oral-B, Hyundai ve Samsung gibi dünyaca ünlü şirketler dahil olmak üzere her yıl yaklaşık 5.500 katılımcının başvurduğu ve dünyanın en prestijli sektör ödülleri arasında yer alan iF DESIGN, mükemmel tasarımın global bir sembolü konumundadır.

D-Marin yaklaşımının marina sektöründe müşteriler tarafından benimsenen yeni standart haline gelerek farklılaşmasını sağlayan proje, aynı zamanda şirketin marina deneyimlerini ‘zahmetsiz, ayrıcalıklı ve memnuniyet verici’ kılmayı hedefliyor.  

Güneş Aysun, uluslararası MYBA yönetim kuruluna seçildi Güneş Aysun, uluslararası MYBA yönetim kuruluna seçildi

Sketchin ve D-Marin iş birliği, hizmetlerde iyileştirme fırsatlarının yanı sıra D-Marin’in üstün olduğu kilit alanların belirlenmesini sağlayan yoğun bir müşteri araştırmasıyla başladı. Bu müşteri araştırması, marina deneyimlerini sorunsuz ve zahmetsiz hale getirmek için dijital inovasyonlardan faydalanılan ‘Connected Marina’ girişimine yapılan 10 milyon euroluk yatırımın arkasındaki itici güç oldu. 

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck’un konuya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: “Dünyanın dört bir yanından nitelikli ve saygın katılımcıları çeken, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden birine layık görüldüğümüz için çok heyecanlıyız. Bu ödül, D-Marin’in mükemmel müşteri deneyimine olan bağlılığının ve Sketchin iş birliğiyle hayata geçirilen projenin elde ettiği başarının kanıtı niteliğinde. Kaliteli bir marina hizmeti için fiziksel ve dijital deneyimlerin bir arada sunulması gerektiğinin farkındayız. Dijital inovasyonlarımız müşterilerimizin yatlarında maksimum keyfi tecrübe edebilmeleri için verimlilik sunarken, marina ekiplerimiz de kişisel bir dokunuşla müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.”

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi