Ege ve Yunan Adaları’na seyahat edenlerin bir numaralı tercihi olan ödüllü Celestyal, bu yıl içinde yeni bir gemi daha satın alarak filosuna eklediğini duyurdu.

Celestyal Discovery, Atina'daki filo arkadaşı Journey’le birlikte milyonlarca Euro’luk kış yenileme programlarından geçerek, Mart 2024’te seferlerine başlayacak.

Celestyal Discovery orta büyüklükte bir gemi. Discovery, 62'si balkonlu olmak üzere toplam 633 kamarada yaklaşık 1.266 misafiri ağırlayabilecek.

Celestyal'in en yeni gemisi Discovery'nin 11 Aralık'tan itibaren satışa sunulacağı, Celestyal Olympia'nın 2024 programını devralacağı duyuruldu. Discovery için planlanan özel lansman tekliflerinin, Black Friday kampanyasının yanı sıra Celestyal'in yıl sonunda başlatacağı bugüne kadarki en büyük erken rezervasyon kampanyasında da yer alacağı açıklandı. Firmadan yapılan açıklamada, halihazırda Celestyal Olympia'da rezervasyonu bulunan konuklarla iletişime geçileceği belirtilirken Celestyal CEO’su Chris Theophilides yaptığı açıklamada, "Güçlü pazar ve iş koşulları göz önüne alındığında, Celestyal Discovery'yi Celestyal ailesine katmak için filomuzun yenilenmesini hızlandırmaktan heyecan duyuyoruz. Celestyal Discovery’nin kış dönemi boyunca kapsamlı bir yenileme programından geçecek olan Celestyal Journey'e katılması, misafirlerimizi memnun etmeye devam etme niyetimizin bir göstergesidir. Kendine güvenen bir marka olarak meydan okuyan yenilenmiş bir filo, yenilenmiş bir marka, yenilenmiş bir ağ ve yenilenmiş bir yön duygusuyla önümüzdeki sezon sektörde yeni dalgalar yaratmaya devam edeceğimiz için heyecan duyuyoruz" dedi.

Yunanistan kapıda vize uygulamasına 5 adayı daha ekledi Yunanistan kapıda vize uygulamasına 5 adayı daha ekledi

Celestyal Discovery'de geniş konferans ve etkinlik alanına sahip bir amfitiyatro, özel Grillseekers restoranı, sağlıklı yaşam merkezi, geniş bir havuz güvertesi, Yunan şarküterisi, gelato ve meyve suyu barları bulunuyor. Ayrıca, Yunanistan'daki yenileme programı sırasında misafirlere sunulmak üzere birkaç sürpriz ekleme de yapılacağı belirtilirken, gemideki deneyim ve güzergahlarla ilgili detaylı bilgilerin ilerleyen zamanlarda duyurulacağı bildirildi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi