AVS Global, Catering Yönetimi İş Geliştirme Birimi yönetimine Vicky Stamati'yi getirdi.

Muhammer Arslantürk: Kılavuzluk Kanunu'nun olmaması büyük eksiklik Muhammer Arslantürk: Kılavuzluk Kanunu'nun olmaması büyük eksiklik

AVS'den yapılan açıklamada Stamati'nin 'stratejik iş geliştirmede etkileyici bir performans geçmişi ve denizcilik endüstrisine dair derin bir anlayışa sahip olduğu' belirtilerek Avrupa genelinde kurumsal catering operasyonlarını geliştirme konusunda on yılı aşkın deneyimi bulunduğu kaydedildi. 

Stamati'nin önceki görevlerinde operasyonel verimliliği ve müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artıran dinamik liderliği ve yenilikçi stratejileriyle tanındığı vurgulanırken "Karmaşık pazar dinamiklerini yönlendirme konusundaki uzmanlığı ve ortaya çıkan denizcilik trendlerine proaktif yaklaşımı, AVS Global'in catering hizmetlerini yeni boyutlara taşımada etkili olacak" denildi.

AVS Global Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahit Şimşek, "Vicky kalibresinde birinin ekibimize katılması nedeniyle son derece şanslıyız. Onun kapsamlı sektör bilgisi ve mükemmelliğe olan bağlılığı hedeflerimiz ile örtüşüyor. Onun tecrübelerinin bize büyük katkılar sağlayacağından ve müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmemize yardımcı olacağından eminiz" dedi.

Şirketten yapılan açıklamada, "AVS Global, sektördeki genişlemesini sürdürürken Vicky'nin stratejik bakış açısı ve tecrübeli yaklaşımları, şirketi endüstride öncü konuma taşıyacak değerli unsurlardır. AVS, sürekli gelişen yenilikçi standartlar ve sürdürülebilirlik pratikleriyle uyumlu olarak kaliteli hizmet ve çözümler sunmaya odaklanmaya devam ediyor" ifadelerine yer verildi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi