S.S. İstanbul Anadolu Yakası Kumcular Üretim ve Pazarlama Kooperatifi (Anadoluport) 2022 Olağan Seçimli Genel Kurulu Pendik Green Park Otel'de 67 üyenin katılımı ile yapıldı. Birlik beraberlik içinde gerçekleşen Genel Kurulda H. Yaşar Naiboğlu başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu Listesi oybirliğiyle 2 yıl süre ile göreve seçildi.

Genel Kurul'da teşekkür konuşması yapan H. Yaşar Naiboğlu, verilen güvene layık olabilmek için büyük bir gayretle çalışacaklarını belirterek, "Kumcular Kooperatifinin işlettiği ANADOLUPORT Limanı'nın 'Yeşil Liman' olması hedefinde başlanan çalışmalar artarak sürecek. Bitirilen elektrik alt yapısı ve yeni hizmete giren Sennebogen 9300  Elektrikli Liman Vinci ile ilgili üyelere bilgi verildi" dedi.

Genel Kurul'da Yaşar Naiboğlu'nun Kumculur Kooperatifi kurucusu ve son başkanı Halim Mete'nin 'onursal başkan' olması önerisi üzerine, yeni yönetim kurulu Halim Mete'yi onursal başkna olarak seçti. 

Türk Loydu, 'Hedef: Sıfır Karbon - Deniz Sektöründe Dekarbonizasyon Stratejileri' bülteni yayımladı Türk Loydu, 'Hedef: Sıfır Karbon - Deniz Sektöründe Dekarbonizasyon Stratejileri' bülteni yayımladı

7DENİZ