Akdeniz'in en prestijli B2B "Mavi Yolculuk" etkinliklerinden biri olan TYBA Yacht Charter Show, 2024 yılında bir kez daha ses getirmeye hazırlanıyor.

Dördüncü TYBA Yacht Charter Show'un başarısının ardından, bu yılki etkinlik, 3-7 Mayıs 2024 tarihleri arasında çok daha dikkat çekici olma hedefiyle gerçekleşecek.

2022 ve 2023 yıllarındaki organizasyonlara ev sahipliği yapan D-Marin Göcek, bu yıl da etkinliğin adresi olacak ve geçen yıllarda olduğu gibi ziyaret etmeyi planlayan tüm katılımcılar için ön kayıt şartı devam edecek.

TYBA (Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği) tarafından düzenlenen Show, dünya yatçılık camiasında mihenk taşı niteliğinde bir etkinlik. Sektörün önde gelen B2B platformlarından biri olarak kabul edilen organizasyon dünyanın dört bir yanından yat brokerleri, charter brokerleri, yat acenteleri, filo operatörleri, yat yöneticileri ve yat sahiplerini bir araya getirerek denizcilik ve yatçılık endüstrisinin tüm sektörleri için önemli bir buluşma yeri özelliğini pekiştirmeye devam  ediyor. 

TYBA 5. Yacht Charter Show'da öne çıkan bazı özellikler:

- Etkileyici Bir Yat Filosu: Bu yılki organizasyonda, geçen yılın filosundan çok daha etkileyici bir koleksiyon sergilenecek. Sergilenen yatların çeşitliliği ve kalitesi ziyaretçileri büyülemeye devam edecek. Geçen yılın filosu uzunlukları 64 metreye kadar ulaşan 55'in üzerinde süper lüks yattan oluşuyordu.

- Artan Uluslararası Katılım: Geçen yıl yabancı yatların da katılımıyla elde edilen başarının ardından, 2024 etkinliğinde daha fazla sayıda uluslararası yat yer alacak ve etkinliğin küresel cazibesi daha da artacak.

- Önemli Ortaklıklara Ev Sahipliği: TYBA Yacht Charter Show, sektör oyuncularını yakınlaştırmaya devam ederek önemli anlaşmalara yol açıyor. Geçen yılki etkinliğe katılan 350’den fazla sektör profesyonelinin sayı olarak aşılması bekleniyor.

- Şefler Yarışması: Merakla beklenen "Şefler Yarışması" yine gerçekleşecek ve katılımcı şefler Türk yemeklerini modern bir dokunuşla sunacaklar. Başarılı olanlar ödüllendirilecek.

- Servis ve Sunum Ödülleri: Etkinlik bir kez daha servis ve sunum alanındaki üstün performansları ödüllendirecek.

- En İyi Kokteyl Yarışması: Bu yıl ilk defa showa eklenen bu yarışmada yat barmenleri, yemek öncesi, yemek sonrası ve long drink olarak maharetlerini gösterecekler.

Önceki yıllarda olduğu gibi, 5. TYBA Yacht Charter Show'da da katılımcıları sektördeki gelişmelerden haberdar etmek ve dünyanın dört bir yanından gelen yat profesyonelleriyle ağ kurma fırsatları sağlamak için bilgilendirici seminerler ve özel etkinlikler yer alacak. Etkinlik, uluslararası sektör profesyonelleri için unutulmaz bir deneyim sunmayı ve sektördeki bağlantıları ve işbirliklerini güçlendirmeyi vadediyor.

TYBA Yacht Charter Show Hakkında

TYBA Yacht Charter Show, Akdeniz'deki en prestijli "Mavi Yolculuk" etkinliklerinden birisi. Etkileyici ve lüksün zirvesindeki yatları sergilerken, sektör bağlantılarını da geliştiriyor. TYBA (Tüm Yat İşletmecileri, Brokerler ive Acenteleri Derneği) tarafından 2018 yılından bu yana düzenlenen fuar, küresel yatçılık camiası için önemli bir etkinlik olarak kabul ediliyor.

"TYBA Yacht Charter Show, yatçılık takvimlerindeki yerini perçinledi" "TYBA Yacht Charter Show, yatçılık takvimlerindeki yerini perçinledi"

TYBA Hakkında

2017'de kurulan TYBA (Tüm Yat İşletmecileri, Brokerler ive Acenteleri Derneği), Türkiye'nin yat turizmi endüstrisinin şekillenmesinde önemli bir rol oynuyor. TYBA, 98 kurumsal üyesi ve yüksek standartlarına uyan 800 kiralık yattan oluşan filosuyla, Türk ticari yatçılık dünyasında itici bir güç olarak kendini kanıtladı.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi