Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Denizcilik Meclisi ile TOBB Türkiye Karayolu Yolcu Taşımacılığı Meclisi’nin seçimli toplantıları, Meclislerden Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran başkanlığında yapıldı.

İstanbul’da TOBB Plaza’da gerçekleşen toplantılarda, TOBB Türkiye Denizcilik Meclisi Başkanlığına Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Recep Düzgit, Meclis Başkan Yardımcılığına Mersin Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı yeniden oybirliğiyle seçildiler.

TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Meclisi için yapılan seçimde, Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. Başkan Vekili Mustafa Yıldırım başkanlığa, Karayolu Yolcu Taşımacıları Acenteleri Derneği Başkanı Mustafa Yıldırım ise başkan yardımcılığına seçildi. Toplantılarda ayrıca sektörlerin genel değerlendirmesi yapılarak yeni dönemdeki çalışma konuları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Kaptan Değer Pamuk'a Türk P&I Sigorta’da yeni görev Kaptan Değer Pamuk'a Türk P&I Sigorta’da yeni görev

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi