Miray Cruises, 1 Mart 2023'te üç yıllık bir dünya gemisi için rezervasyonlara açılacağını duyurdu. Gemi, 1992 yapımı MV Gemini ile Kasım 2023'ten 2026'nın sonuna kadar yedi kıtada 135 ülkeyi ziyaret edecek.

Üç yıllık gemi yolculuğunun harika yanı, misafirler için maliyetin kamara başına aylık 2.500 ABD doları kadar az olabilmesidir. Bu, çalışırken tüm günlük ihtiyaçları karşılanırken seyahat etmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sağlar.

Denizde 3 yıl

Bu herkesin keyif alacağı bir şey olmayacak, ancak yine de çoğu kişi 130.000 millik üç yıllık bir yolculuğa çıkmanın, 135 farklı ülkede 375 uğrak limanını ziyaret etmenin ve yedi kıtanın tamamına yelken açmanın faydalarını görecek.

Miray Cruises, ilk üç yıllık dünya gezisi için rezervasyonları açacağını duyurdu. Özünde, seyir, bir gemide yaşamanın her zamankinden daha popüler olan konseptinin bir çeşididir. 

Miray Cruises'ın 3 yıllık dünya gezisi

Mavi bayraklı plaj sayısı arttı Mavi bayraklı plaj sayısı arttı

Geçen yıl birkaç şirket , konukların karada yaşamak yerine gemide yaşadığı yeni ikamet gemilerini duyurdu . Gemi 1 Kasım 2023'te yola çıkacak ve 2026'da geri dönecek.

MV Gemini'nin dünya çapındaki yolculuğu bu yılın Kasım ayında başlayacak. Gezideki uğrak limanların çoğu, limanda geçirilen birkaç günü içerecek ve konuklara dünyanın 13 modern ve antik harikasını içeren her bir destinasyonu tam olarak keşfetme şansı verecek.

Yolcu gemisi, yelken açtığında tamamen modernize edilmiş olacak. Şu anda Türkiye ve Suriye'deki depremzedelerin barınmasında kullanılıyor. Kruvaziyer hattı, işlerini uzaktan yürütürken denizde vakit geçirmek isteyen çalışan profesyonellere yöneliktir.

Uzaktan çalışanları hedeflemek

MV Gemini'de bir kamara için günlük sadece 85 ABD Doları ödeyerek , toplantı odalarına sahip türünün ilk örneği iş merkezi gibi modern çalışma alanı tesisleriyle birinci sınıf yemek, uçak içi eğlence ve eğlence aktivitelerinin keyfini çıkarabileceksiniz. 14 ofis, dinlenme salonu ve iş kütüphanesi.

"Profesyonellerin işlerini gerçekleştirmek için bağlantıya, doğru olanaklara ve işlevselliğe ihtiyacı var. Life at Sea Cruises Genel Müdürü Mikael Petterson, "Müşterilerine bu tür bir esneklik sunan başka bir gemi seyahati ürünü yok" diyor.

Gemide ayrıca ücretsiz tıbbi ziyaretler, öğrenme ve zenginleştirme sınıfları ile gönüllü ve hayırsever girişimler aracılığıyla olumlu bir etki yaratma fırsatı sunan 24 saat nöbetçi bir hastane yer alacak.

Sea Cruises Life Satış ve Pazarlama Direktörü Irina Strembitsky, "Life at Sea Cruises, evinizin konforundan ödün vermek zorunda kalmadan yapılacaklar listesindeki en iyi gemi yolculuğunu sunuyor" diyor. “Arka bahçeniz dünya, denizdeki eviniz.”

Yolculuk fiyatları yıllık 29.999 $'dan başlıyor ve tüm yolculuk her şey dahil. Kabinler, Virtual Inside ve Oceanview kamaralar için 130 fit kareden 260 fit karelik Balkonlu Süitlere kadar değişir.

MV Gemini, ilk olarak 1992'de Crown Cruise Line için Kraliyet Mücevheri olarak yola çıktı . O zamandan beri yolcu gemisi, Cunard, Star Cruises ve Celestyal Cruises dahil olmak üzere uzun bir sahip listesi için yola çıktı.

Türk kruvaziyer operatörü ve kruvaziyer endüstrisi için otel hizmetleri sağlayıcısı olan Miray Cruises, gemiyi 2019 yılında satın aldı. Gemi sadece 19.093 gros ton ve 1.074 misafir kapasiteli.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi