Marshall Adaları Türkiye Temsilciliği ile denizcilik sektöründe hizmet veren AKT Hukuk Bürosu, 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenledikleri resepsiyonda, denizci dostlarıyla buluştu. Divan Kuruçeşme’de düzenlenen geceye, armatörler, brokerler, sigortacılar, hukukçular, kaptanlar, firmaların yönetim kademelerinde yer alan isimler, STK başkanları ile toplam 550’nin üzerinde kişi katıldı.

550’in üzerinde kişi katıldı

Etkinlikte 7deniz.net’e konuşan IRI İstanbul’dan Özgür Aşık, yoğun katılımın olduğu resepsiyonda bütün iş ortaklarıyla bir araya gelmeyi planladıklarını belirterek, “Sadece Türkiye’den değil, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen dostlarımız var. Geceye katılanların sayısı 550’yi aştı ki, bu bizim için gurur verici. Gelen herkese teşekkür ediyoruz. Onların destekleri sayesinde buradayız” dedi.

Bizi mutlu eden arkadaşlarımızın keyifli vakit geçirmesidir

Gecenin ilerleyen saatlerinde 7deniz.net’e konuşan AKT Hukuk Bürosu Ortağı ve Marshall Adaları Türkiye Temsilcisi Rona Kaspi ise 2009 yılından bu yana AKT Hukuk ve Marshall Adaları olarak verdikleri resepsiyonun her sene daha da büyüdüğünü belirtti. Kaspi, şöyle devam etti; “Bu etkinliklerde kendi müşterilerimizi ve Marshall Adalarının müşterilerini bir araya getiriyoruz. Gemi adamlarından armatörlere, sigortacılardan hukukçulara kadar sektörle ilgisi olan herkesin buluşabileceği bir alan oluyor. Amacımız bütün arkadaşlarımızın keyifli bir şekilde vakit geçirmesi ve iş yoğunluğundan mola verip güzel bir buluşmada olmasıdır. Gelen arkadaşlarımızın kaliteli ve keyifli bir paylaşımda bulunması bizi mutlu ediyor. Geleneksel buluşmamız sektördeki en güzel gecelerden birine dönüştü. Bütün dostlarımızla iyi bir yerde, keyifli bir ortamda, güzel bir akşam geçirmek büyük mutluluk. Ayrıca, bu kalabalığı burada toplayabilmek de bizim için bir gurur kaynağı.”

DTO, denizcilik sektörünü iftarda bir araya getirdi DTO, denizcilik sektörünü iftarda bir araya getirdi

7DENİZ - ÖZEL 

Editör: Haber Merkezi