İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve beraberindeki heyet deprem bölgesindeki İskenderun ve Antakya’ya ziyarette bulundu. Tamer Kıran’a, İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Recep Düzgit, Adnan Naiboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Akartaş, Orhan Gülcek, Ahmet Can Bozkurt, Barış Türkmen, Emre Doruk, İsmail Görgün, Kasım İnandı, Ali Gürün ve Meclis Başkan Yardımcısı Emin Eminoğlu eşlik etti. Ziyaretlerde İMEAK DTO İskenderun Şube Yönetim Kurulu Başkanı M. Kemal Kutlu ve Meclis Başkanı Suphi Şaşati de bulundu.

Tamer Kıran ve beraberindekiler İskenderun Teknik Üniversitesi’nde kurulan Afet Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti, burada Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile görüştü.

Heyet, ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan ile birlikte Limakport Genel Müdürü Gündüz Arısoy ve İskenderun Liman Başkanı Erdoğan Bayram’ı ziyaret etti.

KOSDER ve Alpha Marine Consulting Turkey’den EU ETS Semineri KOSDER ve Alpha Marine Consulting Turkey’den EU ETS Semineri

İskenderunspor Tesisleri'nde İMEAK DTO İskenderun Şubesi Meclis üyeleriyle bir araya gelen Tamer Kıran, Oda tarafından oluşturulan İMEAK DTO Aşevi’ni de ziyaret etti.

Tamer Kıran başkanlığındaki Heyet, İskenderun şubesi binası ve Antakya’da da incelemelerde bulundu.

Editör: Haber Merkezi