TCGBayraktar Haberleri

TCGBayraktar haberleri ve güncel TCGBayraktar gelişmeleri, TCGBayraktar ile ilgili tüm video, TCGBayraktar fotoğrafları ve TCGBayraktar haberleri 7deniz Haber sitemizde


Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, sel felaketiyle boğuşan Libya’ya TCG Bayraktar gemisi ile insani yardım malzemeleri gönderildiğini açıkladı.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar gemisinin İskenderun'da hastane halinde sağlık hizmeti vermeye devam ettiğini açıkladı.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar’da depremzede vatandaşlar için ameliyat hizmetine devam edildiğini bildirdi.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar gibi hastaneye dönüştürülen TCG Sancaktar gemisinde de depremden etkilenen vatandaşlarımızın tedavisinin aralıksız sürdüğünü duyurdu.

Güncel

MSB, “Hastaneye dönüştürülen TCG BAYRAKTAR gemimizde bir yavrumuz daha dünyaya geldi” dedi.

Güncel

MSB “dönüştürülen Deniz Kuvvetlerimizin TCG Bayraktar gemisinde depremde zarar gören vatandaşlarımıza tedavi hizmeti vermeye devam ediyoruz” dedi.

Güncel

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yüzer hastaneye dönüştürülen Türk Silahlı Kuvvetlerinin çıkarma gemileri TCG Bayraktar ve TCG Sancaktar, demirledikleri Hatay MMK...

Güncel

Kahramanmaraş'ta yaşanan depremin ardından hastaneye dönüştürülen TCG Bayraktar gemisinde, depremden zarar gören hamile bir vatandaşın kız çocuğu dünyaya gözlerini açtı.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar’ın İskenderun'da depremde yaralanan depremzedelerin tedavisinin sürdürüldüğünü bildirdi.

Güncel

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem, en büyük hasarı Hatay’da verdi. Türk Silahlı Kuvvetleri tüm imkanlarını depremzedeler için seferber ederken, savaş...

Güncel

MSB, İskenderun’da demirlenen TCG Bayraktar’ın bölgedeki yaralı vatandaşlara tedavi hizmetinin aralıksız devam ettiğini bildirdi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu