Depremzede Haberleri

Depremzede haberleri ve güncel Depremzede gelişmeleri, Depremzede ile ilgili tüm video, Depremzede fotoğrafları ve Depremzede haberleri 7deniz Haber sitemizde


Balıkçılık

Hatay’ın Samandağ ilçesinde yaşayan 47 yaşındaki Seher Aşker, ve 35 yaşındaki Çiğdem Okur balıkçılık yaparak aile ekonomisine katkı sağlıyor.

Güncel

Katar'dan yola çıkan 882 adet yaşam konteyneri daha Assan İskenderun Limanı'na ulaştı.

Güncel

İskenderun'a getirilen Karadeniz Holding'e ait Karadeniz Lifeship Süheyla Sultan gemisi afetzedeleri ağırlamaya başladı.

Deniz Turizmi

Yunan bayraklı 'Celestyal Crystal' adlı yolcu gemisi, Aydın'ın Kuşadası ilçesine turistlerle birlikte yardım malzemesi de getirdi.

Güncel

Enerji ve Tabii Kaynarlar Bakanı Fatih Dönmez, depremzedelere barınma hizmetinin sağlanması için Hatay'ın İskenderun ilçesinde kıyıya yanaşan 1500 yatak kapasiteli...

Güncel

Yalova'dan yola çıkan Lifeship Süheyla Sultan gemisi, İskenderun balıkçı barınağındaki depremzedelere barınma imkanı sunmak için yola çıktı.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar’da depremzede vatandaşlar için ameliyat hizmetine devam edildiğini bildirdi.

Güncel

MSB, TCG Bayraktar gibi hastaneye dönüştürülen TCG Sancaktar gemisinde de depremden etkilenen vatandaşlarımızın tedavisinin aralıksız sürdüğünü duyurdu.

Balıkçılık

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak tarafından düzenlenen balık mezatında balıkçılar, tuttukları balıkların parasını depremzedeler için bağışladı. Açık...

Güncel

Yunanistan'ın turistik adası Sisam'dan deprem bölgelerine ulaştırılmak üzere ‘Kuşadası Express’ isimli feribot ile gönderilen yardımlar Kuşadası Limanı'na indirildi. Ardından kamyonlara...

Güncel

MSB, “Hastaneye dönüştürülen TCG BAYRAKTAR gemimizde bir yavrumuz daha dünyaya geldi” dedi.

Güncel

MSB “dönüştürülen Deniz Kuvvetlerimizin TCG Bayraktar gemisinde depremde zarar gören vatandaşlarımıza tedavi hizmeti vermeye devam ediyoruz” dedi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu