Çanakkale Haberleri

Çanakkale haberleri ve güncel Çanakkale gelişmeleri, Çanakkale ile ilgili tüm video, Çanakkale fotoğrafları ve Çanakkale haberleri 7deniz Haber sitemizde


Güncel

Çanakkale'de uluslararası karasularda Yunan Sahil Güvenliği botu tarafından teknesine çarpılan balıkçı İlker Özdemir, yaşananları anlattı.

Güncel

Çanakkale'de uluslararası karasularda balık avlayan Türk balıkçı teknesine Yunan Sahil Güvenliği botu çarptı.

Güncel

Çanakkale Nara açıklarında seyreden bir tekne makine arızası nedeniyle sürüklendi.

Güncel

Kocaeli’ye seyir halindeki genel kargo gemisi Çanakkale Boğazı Kepez önlerinde makine arızası yaptı.

Güncel

Çanakkale Boğazı'nda makine arızası yapan tekne, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait bot ile yedeklenerek Lapseki’ye yanaştırıldı.

Güncel

Çanakkale Kilitbahir Kalesi önlerinde ve Kadıköy Moda açıklarında makine arızası yapan tekneler Kıyı Emniyeti'ne bağlı ekipler tarafından limanlara çekildi.

Güncel

1915 Çanakkale Köprüsü önlerinde makine arızası yapan tanker Şevketiye’ye demirletildi.

Güncel

Çanakkale Boğazı’ndan geçen 88 metre uzunluğundaki ‘Sare İmamoğlu’ isimli genel kargo gemisi makine arızası yaptı.

Güncel

Çanakkale’nin Eceabat ilçesi açıklarında 15 Mart’ta alabora olan botta kayıp düzensiz göçmenleri arama kurtarma çalışmaları 12’nci günün de denizden, havadan...

Güncel

Çanakkale’nin Eceabat ilçesi açıklarında 15 Mart’ta alabora olan botta kayıp düzensiz göçmenleri arama kurtarma çalışmaları havadan, denizden ve karadan 3’üncü...

Güncel

Çanakkale Eceabat açıklarında düzensiz göçmenleri taşıyan lastik bot alabora oldu. 7'si çocuk 22 kişi hayatını kaybetti.

Güncel

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Çanakkale Boğazı'nda makine arızası nedeniyle sürüklenen tekneyi Eceabat Balıkçı Barınağı’na yanaştırdı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu