Alabora Haberleri

Alabora haberleri ve güncel Alabora gelişmeleri, Alabora ile ilgili tüm video, Alabora fotoğrafları ve Alabora haberleri 7deniz Haber sitemizde


Dünyadan

Güney Kore'nin sahil kenti Tongyeong açıklarında 9 mürettebatı bulunan bir balıkçı teknesinin alabora olması sonucu 4 mürettebatın hayatını kaybettiği, 5...

Dünyadan

Hindistan’daki Harni Gölü’de öğrenci ve öğretmenleri taşıyan teknenin alabora olması sonucu 12’si çocuk olmak üzere toplam 14 kişi hayatını kaybetti.

Dünyadan

Nijerya’da bir teknenin alabora olması sonucu 8 kişi hayatını kaybetti, kayıp 100 kişiyi arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

Dünyadan

Nijerya'nın Taraba eyaletinde yolcu taşıyan teknenin alabora olması sonucu 32 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Güncel

İzmir'in Çeşme ilçesinde göçmenleri taşıyan botun fırtına sebebiyle devrilmesi sonucu meydana gelen olayda ölü sayısı 5'e yükseldi.

Güncel

Mersin'in Erdemli ilçesinde 12 metrelik lüks tekne, motorunun durması sonrasında fırtınada kayalıklara çarparak battı. 2 kişinin sağ kurtulduğu olayda batan...

Dünyadan

Myanmar’da bir botun ülkenin Sagaing Bölgesi’ndeki Chindwin Nehri’nde alabora olması sonucu 12 kişiden haber alınamıyor.

Dünyadan

Nijerya’nın Nijer eyaletinde feribotun alabora olması sonucu en az 26 kişi hayatını kaybetti.

Dünyadan

Tunus açıklarında içerisinde düzensiz göçmenlerin bulunduğu teknenin alabora olması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi kayboldu.

Dünyadan

İtalya açıklarında bir sığınmacı teknesinin batması sonucu 41 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Dünyadan

Tunus’un Kerkennah adası açıklarında bir göçmen teknesinin batması sonucu 4 kişi hayatını kaybederken, 51 kişinin kayıp olduğu açıklandı.

Dünyadan

Filipinler’de bir teknenin alabora olması sonucu en az 25 kişinin hayatını kaybettiği, 6 kişinin kayıp olduğu belirtildi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu