Akaryakıt Haberleri

akaryakıt haberleri ve güncel akaryakıt gelişmeleri, akaryakıt ile ilgili tüm video, akaryakıt fotoğrafları ve akaryakıt haberleri 7deniz Haber sitemizde


Dünyadan

İran, Basra körfezinde en az 30 bin litre kaçak akaryakıt taşıyan gemiye el konulduğunu, 4 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Güncel

Antalya'da kızakta bulunan bir tekneden sızan akaryakıtın denize karıştığı tespit edilmesi üzerine tekne sahibine 464.585 TL idari para cezası uygulandı.

Dünyadan

İran, Basra Körfezi’nde 100 bin litre kaçak akaryakıt taşıdığı belirtilen bir gemiye el koyduğunu ve 5 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Güncel

İran Devrim Muhafızları Ordusu Deniz Kuvvetleri, Basra Körfezi’nde 900 ton kaçak akaryakıt taşıyan bir tankere el konulduğunu açıkladı.

Güncel

Petrol Ofisi, uluslararası lider marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'in “Türkiye'nin En Değerli Markaları” raporunda 14. sıraya yükselerek akaryakıt sektörünün lideri...

Dünyadan

İran Devrim Muhafızları Ordusu Deniz Kuvvetleri, Basra Körfezi’nde 270 bin litre kaçak akaryakıt taşıyan 4 gemiye el koydu.

Sektörden

Medbulk Grup Şirketleri, deprem bölgesi için 28 tanker akaryakıt bağışladı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu