Yönetim Kurulu Başkanlığını İsmail Şahin'in yaptığı  Gemi Brokerleri Derneği 13. Yıl dönümü kutlama buluşmasın da  yaklaşık 200 yakın dernek üyesi ile bir araya geldi.

Gemi brokerleri Derneği 13. yıl dönümü geneleksel aylık buluşmasında  Başkan İsmail Şahin ve Gemi Brokerleri Derneği eski Başkanı Şinası Onur düşüncelerini 7Deniz'e paylaştı.

Metin Düzgit, ICS Başkan Yardımcılığına seçildi Metin Düzgit, ICS Başkan Yardımcılığına seçildi

Şahin: "Böyle bir sektörde çalıştığım için çok mutluyum"

Başkan Şahin şöyle konuştu; "Öncelikle böyle bir derneğin başkanı olduğum için çok mutluyum. Derneğin kurulumunda emeği geçen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.Sayımızı arttırarak 20.Yılda da çok daha güzel şeyleri yeni nesillere emenat etmek istiyoruz.Varlığımız sektörde çok önemli bir unsur.Her geçen gün ulusal ve uluslarlarası ilişkilerimiz üst düzeyde tutarak ilişkilerimizi güçlendirerek derneğimizin, katma değerini ve kalitesini arttırarak sektörümüze katkı yapmaya çalışıyoruz.İnsanlar yaptıkları işi severek gönül vererek çalışıyor.Bizim için bundan daha güzel bir şey yok.Böyle bir sektörde çalştığım için çok mutluyum."

Onur: "Gemi brokerleri Derneği büyümeye devam ediyor"

Bir dönem derneğin başkanlığını yapan Şinasi Onur ise şu ifadeleri kullandı: "2010 yılında çok küçük bir grup olarak başladık. O zamanlar verdiğimiz yemekler 800 kişilikti. Çok büyük bir iş başardığımızı düşünüyorduk. Şimdi 2500 kişileri zorluyoruz. O gün bugündür Gemi brokerleri Derneği büyümeye devam ediyor.Daha da büyüyeceğine dünyada sözü sayılır bir dernek olacağına inancım tam. Arkamızdan gençler geliyor, gençleri yetiştirdiğimiz sürece onlara destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır."

7DENİZ
 

Editör: Haber Merkezi