Antalya için hedef yeni rekorlara imza atmak Antalya için hedef yeni rekorlara imza atmak

Yunan Adaları ve Akdeniz destinasyonununen çok tercih edilen ödüllü kruvaziyer markası CelestyalCruises, filosuna bir yeni gemi daha eklediğini duyurdu.

HollandAmericaLine için Ryndam olarak inşa edilen, yakın zamanda ise P&O Avustralya Cruisesiçin faaliyet gösteren 1.260 yolcu kapasitelicruise gemisi, yeni filosunda CelestyalJourney adını aldı. 

CelestyalJourney, hizmete girmeden önce bir yenileme ve teknik bakımı içeren kapsamlı birsüreçten geçecek. Renovasyon ve bakım çalışmaları için 20 milyon Euro’luk bütçe ayırdıklarını açıklayan CelestyalCruises CEO’su ChrisTheophilides, ‘’Geçtiğimiz birkaç yılda yaşanan makro gelişmeler büyüme planlarımızı duraklatmış olsa da, rotamız açık, hedeflerimiz belli. Gücümüzü misafirlerimizden alıyoruz, rezervasyonlarımız güçlendikçe kapasitesimizi artırmak ve filomuzu büyütmek için bu yatırımı yaptık. CelestyalJourney, geniş açık güverteleri, ortak alanları ve konforlu kamaralarının yanı sıra premium ve balkonlu konaklamalarda misafirlerimize ayrıcalıklı seçenekler sunacak. Journey’i tüm seferlerimizde Celestyal filosuna eklemeyi ve misafirlerimizi bu yeni gemimizde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!'' dedi. Yeni gemininbakım ve renovasyon süreci için Pire Limanı’ndaki gemi onarım bölgesine alındığını açıklayan ChrisTheophilides, CelestyalJourney’in rota ve sefer programlarının zamanı geldiğinde duyurulacağını kaydetti. 

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi