AVS, Nordic Hamburg, RAMMİ ve EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi çalışanları 16 Eylül 2023 günü brunch etkinliğinde bir araya geldi.

Bostancı Mavi Marmara iskelesinden 09:45’te kalkan AMOR isimli tekne ile başlayan etkinlikte çalışanlar hem stres attı hem de boğazın eşsiz manzarasında brunch keyfi yaptı. 

Türk P&I Sigorta İstanbul Finans Merkezi’nde yerini aldı Türk P&I Sigorta İstanbul Finans Merkezi’nde yerini aldı

AVS çalışanlarından Alp Buğday ve müzisyen arkadaşlarının müzik dinletisiyle eğlenceli anların yaşandığı etkinlikte bir konuşma yapan AVS Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahit Şimşek katılımın yoğun olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Konuşmasında EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi’nin sadece sektörümüze nitelikli denizciler kazandırmadığını bunun yanında çocuklarımızın kendilerine bir gelecek kurması için de çok büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Abdülvahit Şimşek;” Bir çocuk yarın bu ülkenin kaderini değiştirebilir. Ülkesini, bayrağını gittiği tüm coğrafyalarda gururla temsil edecek gençleri yetiştiriyoruz, onlara dokunuyoruz. Elimizden geldiğince gençlerimize yepyeni bir hayat kurmaları için fırsat veriyoruz. Bu vesileyle EKOL’ü bu günlere getiren başta kurucu müdürümüz Mutlu Arslan olmak üzere tüm EKOL çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varlar.” ifadelerini kullandı.

Brunch sırasında 7deniz.net’e konuşan Avdülvahit Şimşek, yoğun çalışma temposu içinde olan AVS ekibi ile ara ara böylesi sosyal etkinliklerde bir araya gelmeye devam edeceğini belirterek, “Arkadaşlarımız gece gündüz çok yoğun bir tempo ile çalışıyorlar. Toplamda 550 çalışanımız var ve sadece bu tür ortamlarda bir araya gelebiliyoruz. Denizci olduğumuz için denizin havasını koklamak ve birbirimize yeterince zaman ayırıp kaynaşabilmek için teknede buluştuk. Bu etkinlikten bu gemiden bir yere kaçış yok. Bu geminin bir bölümünde biriyle denk gelebiliyorsun en güzel tarafı bu. Kahvaltı bahane, maksat birlikte olmak. Birbirimizle selamlaşmak, dertleşmek, sohbet etmek. Bunu çok önemsiyoruz. Bunu ikinci kez yapıyoruz. Artık rutin olarak yapmayı planlıyoruz. Hatta müşterilerimize de böyle bir ortam yaşatmak istiyoruz. Kendi ürettiğimiz farklı lezzetler tadarak herkesin keyif alabileceği ve boğazın da güzelliğini keşfedebileceği bir organizasyon müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için düşünüyoruz.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi