365 metre uzunluğundaki Icon of the Seas denize inmek için ayları sayıyor. İşte, insanoğlunun bugüne dek gördüğü en sıra dışı kruvaziyerlerden biri ve yolcularına sunacağı inanılmaz imkanlar.

Çoğumuz gemi seyahati tatillerinin, yavaş bir tempoda sessiz ve hareketsiz bir yolculuk olduğunu hayal ederiz, bu da bize rahatlamak ve yeniden şarj olmak için zaman verir. İster okyanusun ortasında, isterse şehirler arasında seyahat ediyor olsun, bir yolcu gemisi, karadaki yaşamlarımıza hakim olan teknoloji ve bağlantıdan izole edilmiş, oldukça sade görünür. Ancak şimdi tüm bunlar değişmek üzere gibi görünüyor.

Icon of the Seas, dünyanın en ikonik ve lüks kruvaziyer operatörlerinden biri olan Royal Caribbean'ın en yeni amiral gemisi. İçinde bulundurduğu muhteşem teknolojiler sayesinde de unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Yunanistan kapıda vize uygulamasına 5 adayı daha ekledi Yunanistan kapıda vize uygulamasına 5 adayı daha ekledi

Denizlerin ikonu

365 metre uzunluğunda ve 250 bin 800 gros tonajlı Icon of the Seas, Ocak 2024'te ilk seferine çıktığında Royal Caribbean'ın bugüne kadar denize indirdiği en büyük yolcu gemisi olacak.

Maksimum 7 bin 600 misafir (2 bin 350'ye kadar mürettebatla birlikte), bugüne kadar denize indirilen en büyük su parkı olan Kategori 6; 40 bin galon hacmiyle denizdeki en büyük havuz olan Royal Bay dahil 7 havuz ve 1 yolcu gemisinde ilk kez bulunan sonsuzluk havuzu gibi cazibe merkezlerinin keyfini çıkarabilecek. Ayrıca bir buz arenası ve 40’tan fazla yeme-içme mekanı bulunduğundan konukların sıkılması imkansız gibi görünüyor.

Ancak Icon of the Seas'i sadece dinlendirici bir tatil mekanı değil, aynı zamanda konukların eğlenebileceği 8 farklı mahalleden oluşan yüzen bir akıllı şehir. Icon of the Seas, Starlink aracılığıyla internete bağlı olurken, Royal Caribbean Group Baş Ürün İnovasyon Sorumlusu Jay Schneider, Icon of the Seas için "Dünyadaki en iyi aile tatili olacağına inanıyoruz" diyor.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi