YoungShip Turkey, TÜRDEF'e üye oldu
Haber
24 Kasım 2020 - Salı 10:11
 
YoungShip Turkey, TÜRDEF'e üye oldu
Denizcilik sektöründeki gençleri bir araya getiren YoungShip Turkey, TÜRDEF'e üye oldu.
Sektörden Haberi
YoungShip Turkey, TÜRDEF'e üye oldu

Türkiye Denizcilik Federasyonu (TÜRDEF) üye sayısı her geçen gün artıyor. Denizcilik sektöründe 40 yaş altındaki gençleri buluşturmak amacıyla yola çıkan YoungShip Turkey, TÜRDEF'e üye oldu. Böylece TÜRDEF çatı örgütünde üye STK sayısı 28 oldu.

 

Türkiye Denizcilik Federasyonu’na üye olmak için başvuran ve Türkiye Denizcilik Federasyonu Yönetim Kurulu’nun yaptığı değerlendirme ve alınan karar sonrasında YoungShip Turkey derneğinin TÜRDEF üyeliği kabul edildi.

 

YoungShip Turkey'in Türkiye Denizcilik Federasyonu’na üyeliği hakkında bir değerlendirmede bulunan Türkiye Denizcilik Federasyonu Başkanı Müh. Erkan DERELİ; “Beş kurucu dernek ve iki onursal üye STK’nın 18 Mart 2011’de kuruluşu ile gerçekleştirilen TÜRDEF’in, denizci üye sayısı da 4.000 civarında idi. YoungShip Turkey derneğinin katılımıyla, TÜRDEF 23 üye STK ve 5 onursal kuruluşun aynı çatı örgütümüzde biraraya gelerek, 14.000 denizci üyeye ulaştığını büyük bir onur ve gurur ile kamuoyumuz ile paylaşmak istiyoruz.

 

Küresel denizcilik sektöründe çalışan akademik eğitim ve birikime sahip 40 yaş altı çalışanların bir araya geldiği ve kar amacı gütmeyen profesyonel bir kuruluş olan YoungShip'in Türkiye organizasyonu ile birlikte Norveç, Yunanistan, Belçika, Danimarka, Singapur, İngiltere, BAE, İsveç, Finlandiya, İtalya, Hollanda, Amerika, Almanya, Nijerya, Fransa, İspanya ve Tanzanya’da 3 binden fazla üyesi bulunuyor.

 

TÜRDEF üyesi tüm STK'lara ilişkin bilgilere TÜRDEF web sitesinde yer alan “Üye Dernekler” sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: YoungShip, Turkey,, TÜRDEF'e, üye, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı