Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 09:26
 
Yolcular maske ve eldiven takacak
Yat turizminde seferlere bugün yeniden başlanıyor. Yat Turizm Derneği Başkanı Begüm Doğulu, "Yolcularımız maske ve eldiven takacak. Teknede sosyal mesafe mürettebat tarafından sağlanacak.
Yat &Marina Haberi
Yolcular maske ve eldiven takacak

Yat turizminde seferlere bugün yeniden başlanıyor. Yat Turizm Derneği Başkanı Begüm Doğulu, "Yolcularımız maske ve eldiven takacak. Teknede sosyal mesafe mürettebat tarafından sağlanacak. Bir kısmı ön tarafta, bir kısmı da arka tarafta duracak yolcular, dönüşümlü güneşlenecek" dedi.

 

Yat turizminde seferlere bugün yeniden başlanıyor. Yat Turizm Derneği Başkanı Begüm Doğulu, "Yolcularımız maske ve eldiven takacak. Teknede sosyal mesafe mürettebat tarafından sağlanacak. Bir kısmı ön tarafta, bir kısmı da arka tarafta duracak yolcular, dönüşümlü güneşlenecek" dedi. Günübirlik teknelerin yarı kapasite hizmet vereceğini kaydeden Doğulu, tekne kiralamada geçen seneki ücretlerin geçerli olacağını söyledi.

 

GEMİLER DE BAŞLIYOR

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Turistik amaçlı gemiler ve gezinti gemilerinin de içinde bulunduğu tüm gemilerde yolcu taşımacılığını başlatıyoruz" dedi.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Yolcular, maske, ve, eldiven, takacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı