Yalova Liman Başkanlığı'ndan Yassıada'ya çıkarma


Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 14:27
 
Yalova Liman Başkanlığı'ndan Yassıada'ya çıkarma
Yalova Liman Başkanlığı tarafından Gazi ve Şehit yakınlarına deniz turu ile Demokrasi ve Özgürlükler Adası (Yassıada) gezisi düzenlendi. Düzenlenen geziye Başta Yalova Valisi Muammer Erol olmak üzere Yalova İl Protokol üyelerinden Rektör ve Dekanlar, Başsavcı, hâkim ve savcılar, Kaymakamlar ile kurum müdürleri yoğunilgi göstererek katılım sağladı.
Liman Haberi
Yalova Liman Başkanlığı'ndan Yassıada'ya çıkarma

Yalova Liman Başkanlığı tarafından Gazi ve Şehit yakınlarınadeniz turu ile Demokrasi ve Özgürlükler Adası (Yassıada)gezisi düzenlendi. Düzenlenen geziye Başta Yalova Valisi Muammer Erol olmak üzere Yalova İl Protokol üyelerinden Rektör ve Dekanlar, Başsavcı, hâkim ve savcılar, Kaymakamlar ile kurum müdürleri yoğunilgi göstererek katılım sağladı.

 

 

Tarihi müze gezildi

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile İMEAK Deniz Ticaret Odasının katkılarıyla gerçekleştirilen turda, ziyaretçiler rehberlereşliğinde adayı gezme fırsatı buldu. Ülkemizin yakın demokrasi tarihini yakındaninceleme fırsatı sunan ada ve içerisindeki müzeler hakkında Yalova Valisi Muammer Erol, İl Protokolü ile şehit ve gazi yakınları bu organizasyondan mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

 

Gemide müzik eşliğinde ada turu

 

Yaklaşık 2 saat deniz yolculuğu ile Yalova’dan adaya ulaşım sağlandığından, misafirlerin denizde keyifli vakit geçirmesini sağlamak unutulmadı. Gerçekleştirilen ada gezisi turunda gemide Türk musikisi eşliğinde misafirlere ikramda bulunuldu.  Etkinliğin çok keyifli geçtiğini dile getirirken İl Protokolü ve misafirler, organizasyonu gerçekleştiren Yalova Liman Başkanı Hakan Pekşen’e ve katkı sağlayan tüm kurumlara şükranlarını sunduklarını ifade ettiler.

 

 

Düzenlenen gezi keyifli ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

 

 

 

7DENİZ 

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Yalova, Liman, Başkanlığı'ndan, Yassıada'ya, çıkarma, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı