Yaf Dizel’den 40 gemilik BWTS anlaşması


Haber
11 Ağustos 2020 - Salı 16:06
 
Yaf Dizel’den 40 gemilik BWTS anlaşması
Gemi yedek parçaları alanında sektörün önemli firmalarından Yaf Diesel, Rus firması ile 40 gemilik BWTS anlaşması yaptı.
Yan Sanayi Haberi
Yaf Dizel’den 40 gemilik BWTS anlaşması

Gemi yedek parça ve servis alanında hizmet veren Yaf Dizel firması, Rusya’dan denizcilik firması Linter LLC ile 40 gemilik Balast Water Treatment System (BWTS) anlaşması gerçekleştirdi.

Rus Linter LLC, Yaf Dizel ile filosunun tüm gemileri için ekipman ve yedek parça ikmali konusunda anlaştı. Firmanın filosunun tüm gemilerinde Ballast Water Management Sistemi için, Yaf Diesel'den BSKY Ballast Water Management Sistemi'ni tercih etti.

Firmadan yapılan açıklamada, “BSKY filtresiz Ballast Water Management Sistemi'nin kalitesinden, montaj ve kullanım kolaylığından, Yaf Diesel'in servis hizmetinden ve sistemin fiyatından son derece memnunuz. Sistemin filtresiz olması sebebi ile özellikle filomuzda bulunan nehir tipi gemiler için araştırdığımız sistemler içerisinde en kullanışlı sistem olduğuna karar verdik. BSKY filtresiz Ballast Water Management Sistemi'ni kurulum yaptığımız gemilerimizde çalıştırmaya başladıktan sonra filomuzun diğer gemileri için de tereddüt etmeden Yaf Diesel ile BSKY BWMS satış ve kurulum sözleşmesi imzaladık” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Yaf, Dizel’den, 40, gemilik, BWTS, anlaşması,
Yorumlar
Haber Yazılımı