Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 18:40
 
UZMAR bugüne kadarki en büyük siparişini aldı
Uzmar, Kuveyt Petrol Şirketi'nden Türkiye’de şimdiye kadar inşa edilmiş en büyük Robert Allan dizaynı deniz aracının siparişini aldı.
Gemi İnşa Haberi
UZMAR bugüne kadarki en büyük siparişini aldı

UZMAR Genel Müdür Yardımcısı Mutlu Altuğ ve Kuveyt Petrol Şirketi Grubu'nun Gaz Operasyon Direktör Yardımcısı ve CEO Yardımcısı Muhammed Al-Zoubi, KOC'nin Ahmedi, Kuveyt'teki merkezinde Robert Allan dizaynı özellikli 60m LAO’a sahip RAmpage 6000 için kontrat imzaladı.

 

Rampage 6000, Türkiye'de şimdiye kadar inşa edilmiş en büyük Robert Allan dizaynı deniz aracı olacak. Özellikle geri petrol sızıntısından temizliği, depolanması ve aktarılması görevlerinde kullanılacak.

 

 

Kuveyt ve uluslararası sularda hizmet verecek

 

Römorkör, iki adet orta hızlı motorla çalışan modern bir çift Azimut Stern Drive (ASD) sistemi ile inşa edilecek. Petrol sızıntısı müdahale görevleri, petrol sızıntısı kontrolü ve geri kazanımı, alan gözetimi, açık denizde yangınla mücadele ve lojistik tedarik, çekme hizmetleri, diğer açık deniz hizmetleri, kurtarma operasyonları ve diğer ilgili görevleri üstlenecek şekilde donatılarak Kuveyt devleti sularında ve uluslararası sularda hizmet verecek.

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: UZMAR, bugüne, kadarki, en, büyük, siparişini, aldı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı