SolonPort –TOS sertifika programına büyük ilgiHaber
13 Nisan 2021 - Salı 15:37
 
SolonPort –TOS sertifika programına büyük ilgi
Türkiye’nin liman otomasyonu üreten ilk yerli yazılım firması Solonport’un, Solon Akademi olarak yürüttüğü SolonPort TOS- konulu sertifika programlarına öğrencileri büyük ilgi gösterdi.
Eğitim Haberi
SolonPort –TOS sertifika programına büyük ilgi

Türkiye’nin liman otomasyonu üreten en büyük kapasiteye sahip ilk yerli yazılım firması Solonport’un, Solon Akademi olarak düzenlediği Liman ve Terminal Operasyonları – SolonPort TOS- konulu sertifika programları büyük ilgi görüyor. Online olarak düzenlenen programa katılan denizcilik fakültesi öğrencileri ile interaktif bir çalışma yürütüldü.

 

 

Katılımcı sayısı sınırlı tutulan program gösterilen yoğun ilgi sonucunda iki ayrı grup olarak yürütüldü. Programda İsmail Özaydın (Warehouse Manager,Rodaport Limanı) ve Osman Akın (IT Administrator,QTerminals-Antalya) sürpriz konuk olarak katılarak sektörle ilgili deneyimlerini paylaşarak öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

 

 

Programda ayrıca öğrencilerle online yarışmalar, karşılıklı sohbetler, merak uyandıran soru cevaplarla öğrencilerin eğlenceli ve eğitici bir eğitim geçirmeleri sağlandı.

 

 

İlk olarak 1 program şeklinde planlanan eğitim yoğun talep sonucunda 2 grup olarak düzenlendi. Eğitimin üçüncü grupla devam edecek.

 

 

7DENİZ – ÖZEL

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SolonPort, –TOS, sertifika, programına, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı