Piri Reis Üniversitesi’nde uluslararası sempozyum


Haber
11 Kasım 2021 - Perşembe 09:22
 
Piri Reis Üniversitesi’nde uluslararası sempozyum
Piri Reis Üniversitesi, 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak zoom üzerinden “Gemi İnşa ve Tamir Sözleşmelerinin Teknik Açıdan Yönetimi ve Çıkan Hukuki Sorunların Çözümü” konulu uluslararası bir sempozyum düzenleyecek.
Eğitim Haberi
Piri Reis Üniversitesi’nde uluslararası sempozyum

Piri Reis Üniversitesi (PRÜ), “Gemi İnşa ve Tamir Sözleşmelerinin Teknik Açıdan Yönetimi ve Çıkan Hukuki Sorunların Çözümü” konulu uluslararası sempozyum düzenleyecek.

 

11 Kasım-12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sempozyum, saat 10.00-15.00 arasında online (çevrim içi) olarak zoom üzerinden yapılacak.

 

Sempozyumun açılışını Piri Reis Üniversitesi (PRÜ) Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan yapacak. Sempozyumun kapanışını ise, Prof. Dr. Bülent Sözer yapacak. 2 gün sürecek olan sempozyum, saat 10.00’da başlayıp saat 15.00’te sona erecek.

 

Ayrıca sempozyumda Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, Prof. Dr. Sezer Ilgın, Prof. Dr. İsmail H. Helvacıoğlu, Prof. Dr. Samim Ünan ve Prof. Simon Baughen konuşmacı olarak ekinliğe katılacak.

Sempozyum programı:

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Piri, Reis, Üniversitesi’nde, uluslararası, sempozyum,
Yorumlar
Haber Yazılımı