Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 18:36
 
Nippon Paint yeni teknojisini Ecoloflex serisine uyguladı
Dünya devi Nippon Paint, yüksek teknolojisi ile standart sualtı kirliğini önlemek amacıyla Ecoloflex serisine “Low Friction” ve Hydrogel” teknoljisini uygulamaya başladı.
Sektörden Haberi
Nippon Paint yeni teknojisini Ecoloflex serisine uyguladı

Ürettiği boyarlarla adından söz ettiren dünya devi Nippon Paint, düşük sürtünme özelliğine sahip Hydrogel içeren boya teknolojisinde artan pazar talebine yanıt verebilmek için harekete geçti.

 

Gemi kaplama endüstrisinin sualtı kirliğini önleyici boya teknolojisinde tanınmış lideri Nippon Paint, yakıt tüketimini azaltmak için uygun maliyetli bir çözüm arayışına giderek devrim niteliğindeki teknolojisini standart sualtı kirliliğini önleyici boya serisine de uyguladı.

 

Firmanın LF-Sea 150 HyB ve A-LF-Sea ürünlerinde kullanılan Hydrogel, şimdi Ecoloflex SPC 200 ürün yelpazesine dahil edildi.

 

Ecoloflex SPC 200 LF ürünü, denizcilik sektörünün daha geniş yelpazesine ulaşmak adına, sürtünmeyi önemli ölçüde azalttığı kanıtlanmış teknolojisini kullanıyor. Ek olarak 90 aya varan koruma süresiyle düşük maliyetli ve düşük sürtünme teknolojisi geliştirmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Nippon, Paint, yeni, teknojisini, Ecoloflex, serisine, uyguladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı