MTR’den DBMS Gereklilikleri konusunda webinar
Haber
22 Mayıs 2020 - Cuma 18:01
 
MTR’den DBMS Gereklilikleri konusunda webinar
Denizcilik Eğitim Firması MTR, 28 Mayıs, Saat 14:00'da, Rightship Denetçisi Kapt. Jeff Seale'nin katılımıyla gerçekleşecek, "Bir Rightship Denetçisinin Bakış Açısıyla DBMS Gereklilikleri" konu başlıklı webinar düzenliyor.
Eğitim Haberi
MTR’den DBMS Gereklilikleri konusunda webinar

Denizcilik Eğitim Firması MTR, 28 Mayıs, Saat 14:00'da, Rightship Denetçisi Kapt. Jeff Seale'nin katılımıyla gerçekleşecek, "Bir Rightship Denetçisinin Bakış Açısıyla DBMS Gereklilikleri" konu başlıklı webinar düzenliyor. Rightship yakın zamanda kuru yük gemi işletmecileri için DBMS (Dry Bulk Management Standard) adı altında yeni bir program açıkladı. Bu program tanker endüstrisinde uygulanan TMSA paralelinde hazırlanmış benzer dinamiklere sahip, ama kuru yük sektörüne uyarlanmış bir program ve halihazırda taslak aşamasında.

 

Bu kapsamda birçok firma ne ile karşı karşıya kalacağı, ne tip hazırlıklar yapması gerektiği konusunda çalışmalar yapmakta. MTR, TMSA gereklerinin karşılanması amacıyla halihazırda vermiş olduğu hizmetlerle, birçok firmanın eğitim ihtiyaçlarını, gerek firmaya özel kurmuş oldu online kurumsal akademi ile gerekse vermiş olduğumuz sınıf eğitimleri ve danışmanlık ile karşılamakta.

 

Bu webinarın amacı, DBMS standartlarına yıllardır Rightship Denetçisi olarak çalışan bir denetçinin gözüyle bakabilmenizi sağlamak. Bu kapsamda deneyimli Rightship Denetçisi ve Danışman Kaptan Jeff Seale katılımcılarla tecrübelerini paylaşacak.

 

40 dakika sürecek ilk oturumun ardından 20 dakika soru cevap olacak. Webinar, MTR’nin DBMS’in eğitimle ilgili gerekliliklerini anlatması ve soru cevap kısmıyla sona erecek.

 

Webinere kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVMh98Ugc55MtzoyG94XPFz4E7W2Iib5F3FIR4EwnhYmoDhg/viewform

 

*Formu doldurduktan sonra katılım linki, webiner öncesi sizinle e-mail yoluyla paylaşılacaktır.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: MTR’den, DBMS, Gereklilikleri, konusunda, webinar,
Yorumlar
Haber Yazılımı