Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 12:22
 
Mengi Yat'ın ürettiği 35.5 metrelik motor yat denize indirildi
Türkiye’nin en köklü yat üreticilerinden olan Mengi Yay Yatçılık tarafından inşa edilen 35.5 metre uzunluğundaki SEA STAR isimli motor yat denize indirildi.
Gemi İnşa Haberi
Mengi Yat'ın ürettiği 35.5 metrelik motor yat denize indirildi

Tuzla Tersaneler Bölgesi’ndeki Mengi Yay Tersanesinde üretilen SEA STAR isimli motor yat 12 Mayıs tarihinde denize indirildi.

 

35.5 metre uzunluğundaki SEA STAR isimli motor yat, ahşap gövde ve kompozit üst binaya sahip. SEA STAR’ın iç tasarımında BTA Design ve dış dış tasarımında VYD Yacht Design imzası bulunuyor.

 

SEA STAR kayıcı tekne yapısı ve 2 adet 1900 HP’lik makinaları ile 22 knots sürate ulaşıyor. 7.68 metre genişliğindeki motor yat 1 master kabin, 4 misafir kabini ile 10 kişi ağırlayabiliyor ve  dış görüntüsünün cazibesini teknenin tamamına yansıtıyor. 

 

 

Mayıs sonunda teslimat

 

Geniş salon ve yaşam mahalleri açık hava ve deniz ile her zaman iç içe hissetmenizi sağlıyor. Ahşap gövde ve kompozit yapısı ile seyirde / demirde maksimum seviyede sessizlik ile konfor hissini artırıyor. Motoryatın 2020 Mayıs ayı sonunda teslimi planlı.

 

SEA STAR, Mayıs ayı sonuna kadar kalacağı Pendik Marina’da seyir tecrübeleri, son donatım işlemlerine tabii tutulacak ve sahibine teslim edilecek. 

 

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mengi, Yat'ın, ürettiği, 35.5, metrelik, motor, yat, denize, indirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı