Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 18:06
 
Mavi ile yeşilin eşsiz uyumunu Ata Yachting ile yaşayın
Mavi Tur’un ilk akla gelen firması Ata Yachting ile Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum ve Yunan Adaları’nda, mavi ile yeşilin muhteşem uyumunu yaşamak için fırsatları kaçırmayın.
Yat &Marina Haberi
Mavi ile yeşilin eşsiz uyumunu Ata Yachting ile yaşayın

Mavi Tur’un vazgeçilmez adresleri Ata Yachting ile Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum ve Yunan Adaları’nda mavi ile yeşilin muhteşem uyumunu yaşamak ve özel guletlerle ailenizle birlikte mavi turlara katılmak herkesin hayalini kurduğu bir tatil.

 

 

Mavi Tur’a ev sahipliği yapan günlük ve haftalık guletler, motor yatlar ve delüks guletlerin konforlu en geniş tasarımları sayesinde günümüzde artık sadece özel yat ya da kiralık tekne olarak hizmet veriyor.

 

 

Klasik ve ahşap görünümleriyle Ege ve Akdeniz’deki koylarla mükemmel bir uyum yakalayan bu tekneler, günümüz ihtiyaçlarına ayak uydurabilmek adına aynı zamanda modern ekipmanlarla donatıldı. Ata Yachting  bünyesinde bulunan gulet ve motor yatları günlük veya haftalık kiralayarak Mavi Tur deneyiminizi en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Muhteşem Göcek koylarını Yaşanabilecek en güzel anılarınızdan toplamaya hazırsanız, Rezervasyonunuz için www.atayat.com.tr’i ziyaret edebilirsiniz.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mavi, ile, yeşilin, eşsiz, uyumunu, Ata, Yachting, ile, yaşayın, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı