Liman çalışanlarına tehlikeli yükler el kitabı
Haber
31 Ağustos 2021 - Salı 16:02
 
Liman çalışanlarına tehlikeli yükler el kitabı
Yılport Holding’e bağlı Gemport Limanı’nda 15 yıldır vardiya sorumlusu olarak çalışan Halil Yaşar, “Liman Çalışanları İçin Tehlikeli Yükler Temel Bilgiler El Kitabı” adıyla bir kitap yayımladı.
Liman Haberi
Liman çalışanlarına tehlikeli yükler el kitabı

Sektöre 15 yılını vermiş ve bire bir sahadan edindiği tecrübeleri bir araya getirerek oluşturduğu kitabın içeriği ile ilgili bir açıklama yapan Halil yaşar, “Operasyon süreçlerinin en önemli konusu olan ‘IMDG Tehlikeli Yüklerin Elleçlenmesi’ hakkında yazılı kaynakların sınırlı sayıda bulunması sebebiyle bu çalışmayı hazırlama ihtiyacı duymuş bulunmaktayım. Liman Çalışanları için Tehlikeli Yükler Temel Bilgiler kitabını yazmaktaki amacım, on dört yılı geride bıraktığım liman sektöründeki deneyimlerimle, tüm çalışanların temel bilgilere ulaşmasını sağlayabilmektir” şeklinde konuştu.

 

Halil Yaşar bu kitabı, Yılport Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Spor Asbaşkanı merhum Mustafa Kemal Erkanat anısına hazırladığını ifade etti.

 

Halil Yaşar’ın ‘Liman Çalışanları İçin Tehlikeli Yükler Temel Bilgiler El Kitabı’na BURADAN dijital olarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Liman, çalışanlarına, tehlikeli, yükler, el, kitabı,
Yorumlar
Haber Yazılımı