Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 17:33
 
Liman Başkanlığı’nın web sayfasından ilginç duyuru
İstanbul Liman Başkanlığı'nın resmi web sayfasında ilginç bir duyuru paylaşıldı. Sitenin anasayfada 'SÖ' başlığıyla yer alan duyurunun ne amaçla yapıldığı ve kimi hedef aldığı ise anlaşılamadı. Duyuru bir süre sonra siteden silindi.
Güncel Haberi
Liman Başkanlığı’nın web sayfasından ilginç duyuru

Sözcü’nün haberine göre, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı İstanbul Liman Başkanlığı’nın sitesinde “Duyurular” kısmında yer alan “SÖ” adlı başlıktaki paylaşım kafaları karıştırdı. Resmi bir dilden uzak oldukça ilginç ifadelerin yer aldığı duyurunun ne maksatla kaleme alındığı ve kime mesaj verdiği ise anlaşılamadı.

 

 

Duyurunun amacı neydi?

 

Anasayafa’da “SÖ” başlığıyla yayınlanan duyurunun amacı anlaşılamadı.

 

İstanbul Liman Başkanlığı’nın paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

 

“İstanbul Liman Başkanlığı, Koruma ve Güvenlik Görevlisi S.Ö ye mi emanet???? Kime emanet???? Dolandırıcı, yan kesici, suç dosyası kabarık, Müfettişi, İcrası eksik olmayan… Hem kendi çalışma arkadaşlarını, hem de gariban, ekmeğinin peşinde koşan vatandaşı dolandıran… Hem de defalarca… Aleni, açık mı???? Evet… Peki gelen, giden, soruşturan, yazan, çizen ne yaptı bugüne kadar????? Hiçbir şey…”

 

 

Bir süre sonra silindi

 

Devletin resmi sayfasından yapılan bu paylaşım tartışmalara neden olurken, İstanbul Liman Başkanlığı’ndan henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak duyuru bir süre sonra siteden silindi.

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Liman, Başkanlığı’nın, web, sayfasından, ilginç, duyuru,
Yorumlar
Haber Yazılımı