Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 12:52
 
Köseoğlu: Kimsenin görüşü alınmadan hazırlandı
IMEAK DTO, ocak meclis toplantısında 'birlik' vurgusunda bulunan Altan Köseoğlu, "Kılavuzluk ve Römorkörcülük Hizmetleri Yönetmeliği'ne atıf yaparak "Hiç kimsenin görüşü alınmadan yılın son günü çıktı, her konuda herkes etkilendi, DTO hemen toplanmalı ve görüşü belli olmalıdır. Böylesine önemli bir konuda odanın görüşünün mutlaka belli olması lazımdır" dedi.
Güncel Haberi
Köseoğlu: Kimsenin görüşü alınmadan hazırlandı

IMEAK DTO, ocak olağan meclis toplantısında bir konuşma yapan Altan Köseoğlu, "Bu kürsü, birlik ve beraberlik konuşmalarının yapıldığı yerdir" dedi. Köseoğlu, tüm üyelerin ve sektörün birlik içerisinde hareket etmesi gerekiğinin özellikle altını çizdi.

Kılavuzluk ve Römorkörcülük Hizmetleri Yönetmeliği'nda kimsenin görüşü alınmadı

Sektörde sorunların olduğunu ve bu sorunların ülkenin selahiyeti açısından çözülmesi gerektiğini ifade eden Altan Köseoğlu, Kılavuzluk ve Römorkörcülük Hizmetleri Yönetmeliği'ne atıf yaparak "Hiç kimsenin görüşü alınmadan yılın son günü çıktı, her konuda herkes etkilendi, DTO hemen toplanmalı ve görüşü belli olmalıdır. Böylesine önemli bir konuda odanın görüşünün mutlaka belli olması lazımdır. Biz de odanın görüşünün ne olduğunu bilirsek sayın Cumhurbaşkanımıza bu görüşleri iletebiliriz. Bu kürsü, birlik beraberlik konuşmalarının yapıldığı yerdir" dedi.

AHMET DOĞAN

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Köseoğlu:, Kimsenin, görüşü, alınmadan, hazırlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı