KOSDER'den 15 Temmuz mesajıHaber
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 17:48
 
KOSDER'den 15 Temmuz mesajı
KOSDER Başkanı Pınar Kalkavan Sesel, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Kalkavan mesajında, "15 Temmuz günü; cumhuriyetimiz ve demokrasimizin kazanımlarının sonsuza dek bu topraklarda var olacağının en açık göstergesidir" dedi.
Sektörden Haberi
KOSDER'den 15 Temmuz mesajı

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Pınar Kalkavan Sesel, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Pınar Kalkavan Sesel'in mesajı şöyle;

 

"Millet iradesini hedef alan hain darbe girişimi; tek yürek olan kahraman ulusumuzun verdiği demokrasi mücadelesiyle15 Temmuz 2016’da bertaraf edilmiştir. Halkın varlığını, demokratik düzeni ve vatanın bölünmez bütünlüğünü yok sayan şer odaklarına karşı, birlik ve beraberlik içerisinde kahramanca bir duruş sergileyen milletimiz, şatlar ne olursa olsun hürriyetinden ödün vermeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya ilan etmiştir. Karanlık bir gecenin, vatan aşığı yüce Türk ulusunun kudretiyle aydınlığa kavuştuğu 15 Temmuz günü; cumhuriyetimiz ve demokrasimizin kazanımlarının sonsuza dek bu topraklarda var olacağının en açık göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerlevatanın bölünmez bütünlüğü ve demokrasimiz uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi de saygı ve şükranla anıyorum."

 

7DENİZ 

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KOSDER'den, 15, Temmuz, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı