KOSDER Başkanı Kocabaş'tan 29 Ekim kutlaması
Haber
28 Ekim 2020 - Çarşamba 13:48
 
KOSDER Başkanı Kocabaş'tan 29 Ekim kutlaması
KOSDER Başkanı Hüseyin Kocabaş, Cumhuriyetimizin 97'inci yıldönümünü kutlamak amacıyla bir mesaj yayınladı.
Sektörden Haberi
KOSDER Başkanı Kocabaş'tan 29 Ekim kutlaması

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) Başkanı Hüseyin Kocabaş, Cumhuriyetimizin 97'inci yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Kocabaş'ın 29 Ekim kutlama mesajı şöyle;

 

"İstiklalimizi, Kurtuluş Savaşı ile birlikte tarihe altın harflerle yazdıran yüce Türk milleti, Cumhuriyetimizin ilanıyla da çağdaş ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atmıştır.  Birlik ve beraberliğin vücut bularak vatan toprağını kapladığı bir dönemde, imkânsızlıklar içerisinde kazanılan bu değer, demokrasinin açtığı kutlu yolda emin adımlarla yürümemize vesile olmuştur.

 

Tarih boyunca halk egemenliğini benimseyen milletimiz, istikbalini de demokrasinin kıymetli kazanımlarıyla şekillendirmeye ve vatan sevgisiyle daha da yukarı taşımaya gayret göstermektedir. Büyüyen, gelişen ve çağın gerekliliklerine tam olarak ayak uydurma adına üstün çaba sarf eden ülkemiz; 29 Ekim 1923’ten bu yana tam 97 yıldır bizleri dimdik ayakta tutan, aynı zamanda hak ve özgürlüklerin teminatı olan Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacak ve yaşatacaktır. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, neredeyse bir asırlık demokrasi yolculuğunun nişanı; Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, canları pahasına vatanı müdafaa eden tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KOSDER, Başkanı, Kocabaş'tan, 29, Ekim, kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı