Haber Detayı
01 Mart 2020 - Pazar 17:31
 
Koronavirüsünün Ticarete Vurgunu İSTE’de Tartışılacak
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenecek olan İSTE Denizcilik Söyleşilerinin birincisi 5 Mart 2020 tarihinde başlıyor.
Eğitim Haberi
Koronavirüsünün Ticarete Vurgunu İSTE’de Tartışılacak

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenecek olan İSTE Denizcilik Söyleşilerinin birincisi 5 Mart 2020 tarihinde başlıyor. Her ayın ilk Perşembe günü saat 13:30-14:15 saatleri arasında düzenlenecek olan İSTE Denizcilik Söyleşilerinde denizcilik sektörüne ilişkin dünyada ve Türkiye’deki güncel konular Fakültedeki uzman öğretim elemanları tarafından aktarılacaktır.

 

İlk söyleşi Fakülte Dekanı Prof.Dr. Soner ESMER’den

 

İSTE Denizcilik Söyleşilerinin ilkini İSTE Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Soner ESMER sunacak. “Koronavirüs Salgını ve Denizcilik Sektörüne Etkileri” başlıklı söyleşide son günlerde dünya denizcilik sektörünü derinden etkileyen Koronavirüs salgınının denizcilik sektörüne etkileri ve alınması gereken önlemler tartışılacaktır.

 

İSTE Barbaros Hayrettin Konferans Salonunda gerçekleştirilecek etkinlikler tüm deniz severlere açıktır.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Koronavirüsünün, Ticarete, Vurgunu, İSTE’de, Tartışılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı