Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 09:52
 
Katarlı denizcilik şirketi Milaha'nın tercihi Mardaş oldu
Piraeus, İstanbul, Poti ve Novorossisyk, Alexandria ve Port Said (East) limanlarına 1700 Teu’luk 3 gemi ile feeder servisi sağlayan Katarlı denizcilik şirketi Milaha, Mardaş'ı tercih etti.
Deniz Ticareti Haberi
Katarlı denizcilik şirketi Milaha'nın tercihi Mardaş oldu

Milaha, BSX (Black Sea Express) servisindeki yeni uğrağı ve lokal operasyonlarındaki tercihi Mardaş oldu. Milaha, haftalık düzenli olarak Piraeus, İstanbul, Poti ve Novorossisyk, Alexandria ve Port Said (East) limanlarına 1700 Teu’ luk 3 gemi ile feeder servisi sağlıyor. Yeni uğrağı Mardaş’ta feeder operasyonu ile birlikte lokal ihracat işlemlerini de gerçekleştirecek olan Milaha, yapmış olduğu tercihle İstanbul’da önemli bir avantaj kazanmış olacak.

 

 

Mardaş, liman operasyonlarının yanı sıra boş konteyner depolama, gümrüklü-gümrüksüz sahalarında lojistik çözümleriyle müşterilerine saha hizmetlerinde hızlı ve butik hizmet vererek destek oluyor. Servisin ilk gemisi Mardaş uğrağını 23 Haziran tarihinde gerçekleştirdi. Mardaş yetkilileri ilk uğrağı yapan AS FREYA gemisine hoşgeldiniz ziyaretinde bulundu ve Liman Müdürü Yusuf Çetin tarafından gemi kaptanına teşekkür plaketi sunuldu.

 

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Katarlı, denizcilik, şirketi, Milaha'nın, tercihi, Mardaş, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı