İÜ öğrencilerinin 2. Kariyer Günleri online düzenlendi


Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 09:20
 
İÜ öğrencilerinin 2. Kariyer Günleri online düzenlendi
İÜ Cerrahpaşa Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kariyer Günleri bu yıl 2. kez düzenlendi.
Eğitim Haberi
İÜ öğrencilerinin 2. Kariyer Günleri online düzenlendi

Denizcilik öğrencilerinin fakültelerde her sene düzenlediği kariyer günleri etkinlikleri pandemiye rağmen aksamadan devam ediyor. İstanbul Üniversitesi (İÜ) Cerrahpaşa Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kariyer Günleri bu yıl 2. kez düzenlendi.

 

Pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen ve 10-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Bahar Kariyer Günleri’ne denizcilik ve taşımacılık sektörünün başarılı isimleri katılarak öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

 

2. Kariyer Günleri'ne katılan Ceva Lojistik Genel Müdürü Hakan Karaca, Vento Shipping Genel Müdürü Teoman Mustafa Akyol, M.S.C Hat Yöneticisi Mehmet Cem Yıldırım ve Ezgi Çınardalı, BORACHART Burak Yıldırım ve Merve İmer, Vela Denizcilik Genel Müdürü Atılay Özay, Cofco International Global Yük Operasyonları Sorumlusu Kaptan Ulunay Terzi, Kınay Group İnsan Kaynakları Uzmanı Serhat Tan ve Türk P&I Hasar Müdürü Burcu Berrak gerçekleştirdikleri sunumlarıyla öğrencilere tecrübelerini paylaştı.

 

 

İlk gün açılışını CevaLojistik Genel Müdürü Hakan Karaca yaptı. Bu tür etkinliklere katılmanın önemine değinen tüm şirketler öğrencilerin kişisel gelişimine dikkat çekerek kariyerlerine yön vermeleri açısından ilham kaynağı oldu.

 

 

Öğrenci sektör arasında köprü olan denizcilik kulübü’nün klasik hale getirdiği fidan bağışları geleneği bu kezde bozulmayarak devam etti. 

 

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İÜ, öğrencilerinin, 2., Kariyer, Günleri, online, düzenlendi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı