İMEAK DTO Fethiye Şubesi yeni hizmet binasına kavuşuyor


Haber
06 Mayıs 2021 - Perşembe 15:25
 
İMEAK DTO Fethiye Şubesi yeni hizmet binasına kavuşuyor
İMEAK DTO Mayıs ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Online düzenlenen toplantıda Fethiye Şubesi için yeni hizmet binası alınmasına karar verildi.
Sektörden Haberi
İMEAK DTO Fethiye Şubesi yeni hizmet binasına kavuşuyor

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Genel Merkezi Aliağa ve Kocaeli şube binalarının alımının ardından Fethiye için de harekete geçti. İMEAK DTO Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda bir iş hanında hizmet veren Fethiye Şubesi için yeni yer alınmasına karar verildi.

 

Göreve geldikleri günden bu yana şu binalarının eksiklerinin tamamlanması, yenilenmesi ve satın alınması konusunda çalıştıklarını belirten İMEAK DTO Meclis Başkanı Tamer Kıran, Aliağa ve Kocaeli şube binalarının satın alınmasının ardından Fethiye için de harekete geçildiğini belirtti.

 

Bir süredir yeni yer arayışında olduklarını ve Covid-19 nedeniyle yaşanan ciddi talep artışından dolayı zorlandıklarını dile getiren Kıran, liman bölgesinde buldukları iki katlı yer için anlaştıklarını duyurdu.

 

Kıran, yapılan görüşmeler sonucunda mal sahibiyle 4 milyon 590 bin TL’ye anlaştıklarını duyurdu.

 

Kararın ardından söz alan İMEAK DTO Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan, meclise teşekkür ederek, "Odamıza yakışır bir yerde. Tadilatını yaptığımızda çok güzel olacak ve ilerde hep beraber açılışını yaparız" dedi. 

 

7DENİZ - ÖZEL 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İMEAK, DTO, Fethiye, Şubesi, yeni, hizmet, binasına, kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı