Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 10:46
 
İBB, vapur müzisyenlerini seçiyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Hatları AŞ, vapur müzisyenlerini seçiyor. Adaylar, yeni Kadıköy Vapur İskelesi’ndeki (Karaköy-Eminönü İskelesi) eğitim salonunda jüri tarafından dinlenecek.
Sektörden Haberi
İBB, vapur müzisyenlerini seçiyor

Vapurlarda daha kaliteli müzik performansı yapılması için yeni bir düzenlemeye giden Şehir Hatları, vapur müzisyenlerini belirlemek için bir jüri oluşturdu. Beş kişiden oluşan jüri, Beyaz Masa üzerinden yapılan başvuruları değerlendirerek yeni ‘Vapur Müzisyenleri’ni seçecek. Vapurlarda müzik yapmak için başvuran müzisyenler, bugün jüri karşısına çıkıyor.

 

32 müzisyenden oluşan ilk grup, Yeni Kadıköy Vapur İskelesi’ndeki (Karaköy-Eminönü İskelesi) eğitim salonunda jüri tarafından dinlendikten sonra Şehir Hatları A.Ş. İdari ve Sosyal İşler Sorumlusu ve Vapur Müzisyenleri Koordinatörü Tunç Baydar’ın da aralarında olduğu jüri, müzisyenlerin performanslarını değerlendirecek. Seçilenler, vapur müzisyenleri arasına katılacak. Aynı jüri, 24 Şubat’ta, vapurlarda performans gösteren müzisyenleri de dinleyecek. Elemeden geçenler, yolcularla buluşmaya devam edecek. Beyaz Masa’ya başvuran diğer vapur müzisyeni adayları, önümüzdeki ay jürinin karşısına çıkacak.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: İBB,, vapur, müzisyenlerini, seçiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı