Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 09:19
 
Filyos Limanı bitme aşamasına geldi
Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun 15 Mayıs Cuma günü Zonguldak'ta olacağını söyledi.
Liman Haberi
Filyos Limanı bitme aşamasına geldi

İl Başkanı Tosun; "Ulaştırma Bakanımız Cuma günü Filyosta bir dizi inceleme yapmak için şehrimizde olacak. Filyos liman inşaatı tamamladığı gibi birşey. Üst yapısı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Bunun akabinde etraftaki tren yolları ile ilgili ihaleler yapılmıştı. Büyük ihtimal ile bakan beyde onları görmeye geliyor. Hızlı bir şekilde filyos projesi devam ediyor. Liman bitme aşamasına geldi" dedi.

 

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Dün aldığımız bilgiye göre Sayın Ulaştırma Bakanımız Cuma günü Filyosta bir dizi inceleme yapmak için şehrimizde olacak. Tabi program geldiği zaman sizlerle paylaşacağız. Biliyorsunuz Ulaştırma Bakanımız yakın zamanda değişmişti. Yeni bakanımızda bakanlıkta olduğu için bölgeyi de biliyor. İnşallah Cuma günü gelip Filyosta belki Havalimanında yerinde incelemeler yapacak. Sayın Milletvekillerimiz ile belediye başkanlarımız ile beraber oraya katılıp bakana gerekli bilgileri aktaracağız ve ondan da gerekli bilgileri alacağız. Filyos liman inşaatı tamamladığı gibi birşey. Üst yapısı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Bunun akabinde etraftaki tren yolları ile ilgili ihaleler yapılmıştı. Büyük ihtimal ile bakan beyde onları görmeye geliyor. Onlarda biran önce hızlı bir şekilde yapılıp arka taraftaki endüstri bölgesi içinde çalışmalar yapılıyor. Hızlı bir şekilde Filyos projesi devam ediyor. Liman bitme aşamasına geldi" dedi.

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Cengiz Tepebaş
Etiketler: Filyos, Limanı, bitme, aşamasına, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı