Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 16:57
 
Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nda DYO ürünleri
Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nda DYO Transocean ürünleri ile yer alacak.
Yan Sanayi Haberi
Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nda DYO ürünleri

Denizcilik sektörü 2-5 Nisan tarihleri arasında Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nda bir araya gelecek. DYO fuarda sektöre yön verecek DYO Transocean ürünleri ile yer alacak.

 

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası adına Viaport Marina Tuzla’da gerçekleştirilecek fuarda, gemi donatım-malzeme, denizcilik savunma sanayi, mekanik ve yardımcı donanım, mega yat ekipman teknolojileri, deniz boyaları alanında faaliyet gösteren şirketler yer alıyor.

 

 

4gün boyunca A101 nolu stantta yer alacak

 

Boya sektörüne ilk adımını deniz boyaları ile atan Yaşar Grubu’nun; uluslararası markası haline gelen DYO, bu sektöre de yön verecek olan DYO Transocean ürünlerinin tanıtımını yapacak.  DYO’nun deniz boyaları ürünleri 4 gün boyunca fuarda A101 nolu stantta yer alacak.

 

Denizcilikle ilgili çok sayıda konu ele alınacak

 

35 ülkeden, 200’ü aşkın katılımcı ve 600’ün üzerinde markanın yer alması beklenen 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı’nda düzenlenecek zirvede de dünya denizcilik sektörünün önemli oyuncuları, denizcilik endüstrisini uluslararası ve bölgesel alanda etkileyen kilit konulara odaklanacak. Zirvede denizcilik sektörünün durumundan pazar görünümüne, küresel trendlerden, gemi inşaat, onarım ve bakımına kadar birçok konu ele alınacak.

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Exposhipping, Expomaritt, İstanbul, Fuarı’nda, DYO, ürünleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı