Ekol Lojistik'ten online Anıtkabir ziyareti platformuHaber
02 Kasım 2020 - Pazartesi 12:03
 
Ekol Lojistik'ten online Anıtkabir ziyareti platformu
Ekol Lojistik’in “Ata’mıza aşkımız engel tanımaz” sloganıyla oluşturduğu mikro sitesi www.atamizaaskimizengeltanimaz.com üzerinden Anıtkabir, 10 Kasım’da online olarak ziyaret edilebilecek.
Lojistik Haberi
Ekol Lojistik'ten online Anıtkabir ziyareti platformu

Ekol Lojistik’in “Ata’mıza aşkımız engel tanımaz” sloganıyla oluşturduğu mikro sitesi www.atamizaaskimizengeltanimaz.com üzerinden Anıtkabir, 10 Kasım’da online olarak ziyaret edilebilecek. www.atamizaaskimizengeltanimaz.com platformuyla dünyanın her yerinden 10 Kasım’da Anıtkabir ziyaret edilirken, dileyenler Ata’ya mesajlarını da  iletebilecek.

 

“Ata’mıza aşkımız engel tanımaz” projesi,Ekol’üniçinde bulunulan durum her ne olursa olsun Atatürk’e olan saygı ve minnetinin her koşulda sunulacağı anlayışının bir göstergesi olarak hayat buldu.

 

 

10 Kasım’da Atatürk’ün huzuruna çıkmak isteyenlerin önündeki salgının yarattığı engelleri kaldıran mikro site başta Ekol Lojistik çalışanları, müşterileri, tedarikçileri olmak üzere  herkeseaçık.

 

Oluşturulan filtreler sayesinde Anıtkabir’deymiş gibi çektikleri fotoğrafları siteye yükleyebilen ziyaretçiler aynı zamanda mesajlarını da kendilerini Anıtkabir’de pin’leyerek iletebiliyor. Twitter üzerinden de#atamızaaşkımızengeltanımazhashtag’ini kullanarak mesajlarını bırakabiliyorlar.  

 

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Ekol, Lojistik'ten, online, Anıtkabir, ziyareti, platformu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı