Denizcilik sektörü, 30 Kasım'a hazırlanıyor


Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 10:25
 
Denizcilik sektörü, 30 Kasım'a hazırlanıyor
Türk denizcilik sektörünün en önemli etkinliklerinden olan 16. Exposhipping Expomaritt İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı, 30 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Sektörden Haberi
Denizcilik sektörü, 30 Kasım'a hazırlanıyor

Türk denizcilik sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Exposhipping Expomaritt İstanbul 16. Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı, 30 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

İMEAK DenizTicaret Odası (DTO) adına gerçekleştirilecek Exposhipping İstanbul Fuarı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR), Gemi,Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği ve Yalova Altınova Tersane Girişimcileri San. ve Tic  A.Ş. başta olmak üzere sektörde yer alan tüm dernek, birlik, eğitim ve basın kurumları tarafından desteklenecek.

 

VIAPORT Marina Tuzla gerçekleşecek fuarda, Türk gemi inşa sanayi, yat imalatı, yan sanayi ve sektörün her alanından firmalar stand açacak.

 

Yurt dışından binlerce kişinin katılımının beklendiği fuarda, söyleşiler, paneller ve birbirinden farklı etkinlikler düzenlenecek. 

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Denizcilik, sektörü,, 30, Kasım'a, hazırlanıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı