Denizcilik mezunları öğrencilerle buluştu
Haber
07 Aralık 2020 - Pazartesi 10:52
 
Denizcilik mezunları öğrencilerle buluştu
TÜDEVMED ile Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Fakültesi mezunları öğrencilerle bir araya gelerek eğitim süreçleri, iş hayatları ve tecrübelerini paylaştı.
Eğitim Haberi
Denizcilik mezunları öğrencilerle buluştu

Türk Deniz Eğitim Vakfı Piri Reis Üniversitesi Mezunlar Derneği (TÜDEVMED) Yönetim Kurulu ile Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileri düzenlenen online etkinlikte bir araya geldiler. Mezunların eğitim süreçleri, iş hayatları ve tecrübelerinden faydalanma imkanı bulan öğrenciler, kafalarındaki sorulara sohbet ortamında cevap aradı.

 

100'e yakın öğrencinin katılım gösterdiği etkinlike TÜDEVMED Yönetim Kurulu Başkanı Arif Fırat ile yönetim kurulu üyeleri Mehmet Avcı, Gürbüz Can, Mehmet Çullu, Özgür Özdelice, Berk Bulgan ve Tunahan Yıldırmaz ile TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi'nden Çağatay Akbaş katıldı.

 

TÜDEVMED Mezunlar Derneği Başkanı Arif Fırat, öğrencilerle mezunları bir araya getirdikleri bu etkinlikte, mezunların tecrübelerini paylaşarak öğrencilere yol göstermesini hedeflediklerini belirtti. Bundan sonraki süreçte daha sık bir araya gelmek istedikleri ifade eden Fırat, "Esas amacımız öğrencilerin mezun olmadan önce kendilerini nasıl yönlendireceklerine dair, mezunlarımızın onlara yön vermeleri. İlk kez yapılan bu tip bir etkinliğe katılımın oldukça yoğun olmasından dolayı memnunuz ve etkinliklerimiz devam edecek" diye konuştu.

 

7DENİZ 

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Denizcilik, mezunları, öğrencilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı