DEFAMED’in 29 Ekim’e özel daveti dün gerçekleştiHaber
30 Ekim 2018 - Salı 12:49
 
DEFAMED’in 29 Ekim’e özel daveti dün gerçekleşti
İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) tarafından Cumhuriyetimizin 95. yılına özel yemek daveti dün İstanbul Marriott Asia Hotel’de gerçekleşti. Sektörün ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) mezunlarının bir araya geldiği gecede keyifli anlar yaşandı. Sahneye çıkarak mızıka ile 10.Yıl Marşı'nı çalan Uzmar Denizcilik’in kurucusu Kaptan Altay Altuğ’a misafirler coşkulu bir şekilde eşlik etti.
Sektörden Haberi
DEFAMED’in 29 Ekim’e özel daveti dün gerçekleşti

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) tarafından Cumhuriyetimizin 95. yılına özel yemek daveti dün İstanbul Marriott Asia Hotel’de gerçekleşti. Sektörün ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) mezunlarının bir araya geldiği gecede keyifli anlar yaşandı.Sahneye çıkarak mızıka ile 10.Yıl Marşı'nı çalan Uzmar Denizcilik’in kurucusu Kaptan Altay Altuğ’a misafirler coşkulu bir şekilde eşlik etti.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) tarafından düzenlenen Cumhuriyet Yemeğine, üyeler, aileleri ve sivil toplum kuruluşları ile İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve DTO yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) Başkanı Kaptan Baybora Yıldırım ise günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmalar sonrası plaket takdimine geçildi.

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DEFAMED’in, 29, Ekim’e, özel, daveti, dün, gerçekleşti,
Yorumlar
Haber Yazılımı