Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 16:39
 
Burak Akartaş: İzmir’e hizmet edecek bir bina yapacağız
DTO Yönetim Kurulu Üyesi Burak Akartaş, Perşembe günü gerçekleşen DTO Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısında, uzun yıllar İzmir’e hizmet edecek bir bina için çalışmalar yaptıklarını, Armatörler Komitesi’ndeki gruplaşmanın ortadan kaldırılması gerektiğini ifade etti.
Sektörden Haberi
Burak Akartaş: İzmir’e hizmet edecek bir bina yapacağız

DTO Yönetim Kurulu Üyesi Burak Akartaş: “Şimdi ben Yönetim Kurulu Üyesi olarak bir şey söylemek istiyorum Başkanım. Buradan özellikle Armatörler Komitesi ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Çünkü burada bir oylama yapıldığı zaman sanki gruplaşmış bir şekilde oylama yapıldı. Biz mesela Armatörler Komitesi’nde, sizin grup bizim grup demeden Cihan Bey’ler, Rasim Bey’ler, Murat Bey’ler bir arada el ele çalışıyoruz. Bundan böyle bu şekilde bir birliktelik bekliyorum.

 

 

Öncelikle bu sunum değildi sunumu yanlış vermişler. İzmir’de şöyle güzel bir binamız var inşallah onun üst katını da yaptıktan sonra hep beraber bir arada güzel bir vakit geçiririz. Öncelikle İzmir Binası ile ilgili bir önceki Yönetime teşekkür etmek istiyorum. Çok değerli, çok şık bir binayı kazandırdılar.

 

 

Ondan sonra biz Yönetime geldikten sonra bu projeyle bizzat ilgilendim. Yusuf Bey’e de çok teşekkür etmek istiyorum. Ekibiyle beraber çok güzel yardımcı oldu. Uzun yıllar İzmir’e hizmet edecek çok güzel bir bina ortaya koyacağız hep beraber. Elimizdeki binayı biz daha önceden satın almıştık. ‘Binayı yenileyebilir miyiz?’ dedik ama ölçülerin bu binaya uygun olmayacağını düşündük. Bu şekilde binayı yıkmayı uygun gördük” dedi.

 

 

7DENİZ

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Burak, Akartaş:, İzmir’e, hizmet, edecek, bir, bina, yapacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı