Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 15:19
 
Boat Show’un en iddialısı Suzuki
Suzuki Marin, CNR Avrasya Boat Show’a amiral gemisi DF 350A ve sınıfının tek enjeksiyon motorlu modeli olan DF 9.9B modeliyle çıkarma yapmaya hazırlanıyor.
Yat &Marina Haberi
Boat Show’un en iddialısı Suzuki

Denizcilik alanında dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl 14’üncü kez kapılarını açıyor. 23 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de düzenlenecek olan fuarda kalite, teknoloji ve yakıt ekonomisiyle rakiplerinden ayrılan Suzuki Marin’de deniz tutkunlarının beğenisine sunulacak.

 

En iddialı model

 

Suzuki Marin’in bu yıl sergileyeceği iddialı modeller arasında DF 350A ve üstün teknolojisiyle öne çıkan DF 9.9B yer alıyor. 4 zamanlı dıştan takma deniz motorlarında bir devrim niteliğinde olan ters dönüşlü çift pervane sistemine sahip DF 350A, yüksek performansına rağmen sunduğu düşük yakıt tüketimiyle fuarın en iddialı modelleri arasında yer alıyor. 9.9 HP gücünde,  dünyanın ilk ve tek ‘Lean Burn’ ve ‘Aküsüz Yakıt Enjeksiyon Sistemi’ ile dizayn edilmiş modeli DF 9.9B ise denizdeki kısıtlı zamanını motor problemleriyle geçirmek istemeyenlere özel kaliteli ve eşsiz bir seçenek olarak dikkatleri çekiyor.

 

 

Kendi segmentinde dünyada tek

 

Kullanıcılarına sessiz, titreşimsiz çalışma, her koşulda daha iyi ivmelenme ve denizde sıkıntı çıkarmayan uzun ömürlü bir kullanım sağlayan DF 9.9B, 327cm3 ile sınıfının en yüksek silindir hacmi sayesinde ekstra itme gücü sunuyor. DF 9.9B modeli ayrıca, sahip olduğu ‘Suzuki Lean Burn’ teknolojisi sayesinde üstün yakıt ekonomisiyle de öne çıkıyor.

 

Hızlı, güvenli ve ekonomik

 

Suzuki DF 350A’da bulunan ters dönüşlü çift pervane teknolojisi, her iki pervanenin farklı yönlerde dönmesini sağlayarak su üzerinde olağanüstü dengeli ve güvenli bir seyir sağlıyor. 350 HP’lik güce sahip olan model, dişli kutusunun gelişmiş tasarımı sayesinde suyun sürtünme direncini en aza indirerek yakıt tüketiminin minimumda kalmasıyla rakiplerinden ayrışıyor. 4 zamanlı dıştan takma deniz motorlarında ilk defa Suzuki tarafından geliştirilen ters dönüşlü çift pervane sistemi ayrıca, yüksek itiş gücü sayesinde hızlı ivmelenmenin yanı sıra teknenin daha kısa mesafede durmasını sağlıyor.

 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Boat, Show’un, en, iddialısı, Suzuki, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı