Başkan Kıran: Ülkemizin hedeflerine ulaşacağına inanıyorumHaber
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 18:13
 
Başkan Kıran: Ülkemizin hedeflerine ulaşacağına inanıyorum
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran, darbe girişiminin hedeflerinden birinin de ülkenin ekonomik kalkınmasını çökertmek olduğunu belirterek, "Önümüzdeki süreçte, Türkiye Cumhuriyeti’nin hedeflerine ulaşacağına ve dünyanın lider ülkelerinden biri olacağına inancım tamdır" dedi.
Sektörden Haberi
Başkan Kıran: Ülkemizin hedeflerine ulaşacağına inanıyorum

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

 

Başkan Kıran'ın mesajı şöyle; 

 

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün beşinci yıl dönümünü idrak ediyoruz.

 

Devletin sinesine yıllardır sızan karanlık bir terör örgütünün, demokrasi ve özgürlüğümüzü rafa kaldırma girişimi, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu,  direniş çağrısı yapması, kadın, erkek, genç, yaşlı sokaklara dökülen Türk milletinin de feraseti ve cesareti sayesinde bertaraf edilmiştir.

 

15 Temmuz darbe girişiminin gerisindeki sinsi gayelerden birisinin de ülkemizin, bölgesinde gıpta edilen ekonomik kalkınmasını çökertmek olduğu şüphesizdir. 

 

Hain darbe girişimi sonrasında ve bugünlere gelinceye kadar çeşitli vesilelerle karşımıza çıkan tüm ekonomik zorluklara karşı yılmadan mücadele ediyoruz. Sivil bahriyemizin temsilcileri olarak her daim devletimizin gücüne ve ülkemizin potansiyeline inanıyor, daha güçlü bir Türkiye için iş, aş üretmeye gayret ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü ve kararlı liderliği, milletimizin siyasi ve ekonomik istikrarı destekleyen duruşu ile her türlü saldırıyı birlik ve beraberlik içinde yeniyoruz. Önümüzdeki süreçte, Türkiye Cumhuriyeti’nin hedeflerine ulaşacağına ve dünyanın lider ülkelerinden biri olacağına inancım tamdır.

 

Bu vesileyle milletin istiklali için can veren aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla yad ediyor, bu şanlı direnişte gazilik mertebesine erişen kahramanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Kıran:, Ülkemizin, hedeflerine, ulaşacağına, inanıyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı