BIMCO'dan ikinci kısa film
tmh
düzkoç

anka
Haber
27 Mayıs 2021 - Perşembe 14:23
 
BIMCO'dan ikinci kısa film
Dünya denizciliğinin en üst kuruluşu olan BIMCO, denizciliğin ve denizyolu taşımacılığının önemini ve denizcilerin yaşadıkları zorlukları anlatan "Denizciler desteği hak ediyor" isimli ikinci kısa filmi yayınladı.
Sektörden Haberi
BIMCO'dan ikinci kısa film

karcı
mce

Dünya denizciliğinin en üst kuruluşu olan Baltık ve Uluslararası Denizcilik Konseyi (BİMCO), denizciliğin ve denizyolu taşımacılığının önemini anlatan "Gemiler dünyayı döndürür" isimli ilk kısa filmin ardından ikinci kısa film olan "Denizciler desteği hak ediyor" isilmi filmi yayınladı.

 

BİMCO web sayfasında yayınlanan 2 dakika 36 saniyelik kısa filmde, dünya ticaretinin yüzde 90'ından fazlasının gemilerle gerçekleştirildiği ve yaklaşık 1,7 milyon denizci, tüm dünyanın günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu her şeye ulaştığından emin olmak ve insanların yaşamını kolaylaştırmak için çalıştığı belirtiliyor.

 

Tüm insanların ihtiyacını karşılımak için canla başla çalışan denizcilerin güvenli bir şekilde eve gitmeyi hak ettiği ifade edilirken, hükümetlerin, denizcilerin rolünün önemini görüp ona göre hareket etmeleri mesajı veriliyor.

 

BIMCO, Ocak 2021'de "Gemiler Dünyayı Döndürür" isimli ilk kısa filmi yayınlamıştı. 2 dakikalık kısa filmde denizcilerin pandemi koşullarına rağmen durmadan canla başla çalıştıkları vurgusunu yapmıştı. 

 

 

7DENİZ - ÖZEL 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: BIMCO'dan, ikinci, kısa, film,
anka yorumlar
Yorumlar
Haber Yazılımı